Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I scenic zgasł 1.9dci


siwusek216
Zarejestrowani

Online
Moze być a nie jest zbyt popularnym rozwiązaniem stosowanie zderzeniowki.

Odpowiedz
Grochu
Zarejestrowani

Opisze swoj przypadek. Fiat Palio 1,4. Po ostrym hamowaniu zadzialal mi wlacznik odciecia pompy. Cala reszta elektryki elektryki bez zaplonu byla sprawna. Wlacznik mialem po lewej stronie pomiedzy skrzynka a kolumna.

Odpowiedz
pawelli
Zarejestrowani

Jedź do kogoś kto ma CLIP-a bo jedna usterka nie ma nic wspólnego z drugą - przynajmniej wg. mnie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2015, 15:20 przez pawelli.)

Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

Muszę sprawdzić te bezpieczniki przy akumulatorze, bo coś mi się wydaje, że chłopcy mogli to pominąć... Ale to dopiero jutro bo dziś do późna w robocie

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

No i faktycznie, padł CAL1. A oni mi wmawiają, że sprawdzali i że wszystkie bezpieczniki są w porządku, a ja wziąłem miernik, przedzwoniłem wszystkie bezpieczniki w klemie i CAL się nie odzywa. Ręce opadają. Zabieram od nich auto i jadę gdzie indziej. Teraz tylko muszę znaleźć gdzieś bezpiecznik. Jest różnica między CAL1 a CAL2? Bo mam ten pierwszy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015, 10:12 przez Sebian.)

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz
pawelli
Zarejestrowani

No to fachowcy z nich .... no nie powiem

odnośnie bezpieczników - poczytaj np., tutaj http://www.tme.eu/pl/katalog/?art=POWERVAL-CAL2

Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

Juz założyłem CAL2. Auto odżyło i odpaliło. CAL2 dlatego, że po pierwsze nie mieli 1, a po drugie, w całej klemie, którą też można było kupić, był wsadzony 2.

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz
pawelli
Zarejestrowani

no i po strachu.
A jak ze sprzęgłem ?

Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

Wysprzęglik na pewno do zrobienia, sprzęgło - dowiem się w poniedziałek jak wyciągną skrzynię. Ale może zaboleć...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015, 19:10 przez Sebian.)

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości