Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Sprężyny obniżające do Scenic/Grand Scenic - Eibach , Jamex , MTS, H&R, Lowtec i inne


PRZEMO
Administratorzy

Lepszy dostęp jest

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op Bardziej bym się zastanowił nad amortyzatorami - bo jak masz juz troche na nich nalatane to mogą się "rozciec" bo będą miały inną charakterystykę pracy. Ja w Grandzie na pewno przód będę wymieniać na Kayaby Excel-G lub Bilstein B4 lub Bilstein B6. Zależy jakie ceny dostane.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja mam B4 bo B6 cena mega a zalecane przy większym obniżeniu

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op Zobaczymy co mój "dealer" wymyśli Biggrin i jaką ceną rzuci bo za Kayaby do Laguny płaciłem 170zł za sztukę.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja po około 180 zł za sztukę (razy 4 sztuki) płaciłem za Bilstein B4

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op To też dobra cena Thumbup

A jak Jamexy Przemek?

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Narazie siedzi wyżej

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

Dzięki Panowie, a jaki jest status poliuretanów? Jak rozumiem do granda nadal nie ma?

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

W sobotę będziemy mieli większość wzorów i w następnym tygodniu zawozimy

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:
  • acidmk
acidmk
Specjalisci

Przemo, Miro i Blazejk dzięki za info i Wasz wkład w ten projekt Thumbup Mam nadzieję że już na wiosnę wszyscy będziemy śmigali na ładnych poliuretanach z Olkusza Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015, 18:18 przez acidmk.)

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości