Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Sprężyny obniżające do Scenic/Grand Scenic - Eibach , Jamex , MTS, H&R, Lowtec i inne


blazejk
Specjalisci

op wątpię żeby były różnice - bo wtedy by musieli całe kolumny zmieniać.

Najgorsze jest to że do Granda wcale nie ma Sad

Przemek mam Ci zamawiać?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2015, 14:00 przez blazejk.)

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

Pany a grand ma inne sprężyny ?? tak jak np Przemek przecież to ten sam silnik siedzi wiec i sprężyny powinny być te same jedynie nie wiem jak z tyłem.

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op to jeszcze napiszę do Woźnego w tej sprawie. A w sprawie Granda już wysłałem mail'a do MTS Technik.

(14-01-2015, 14:04)tfelek napisał(a): Pany a grand ma inne sprężyny ?? tak jak np Przemek przecież to ten sam silnik siedzi wiec i sprężyny powinny być te same jedynie nie wiem jak z tyłem.

Grand ma inne zawieszenie z tyłu bo jest na 7 osób, więc sprężyny są inne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2015, 14:05 przez blazejk.)

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

halo ja nie mam z tyłu siedzeń wiec .. szkoda wielka .. jak maiłbym zakładać to tylko markowe żadne MTS nie wchodzi w gre .

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op MTS Technik to są niemieckie z bardzo dobrymi opiniami, robią nawet gwintowane zawieszenia.

Ale nikogo na pewno nie będę zmuszać. Eibach nie ma do Granda i nie wiadomo czy w ogóle będzie miał.

Nawet H&R nie ma do Granda.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

Świat się kończy...kurka wodna. Ciekawe że zaprzestali produkcji zbytu nie było czy jak?

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op MTS Technik robi sprężyny tylko na przód do Granda Scenic II, chyba nikt nie robi na tył do Granda Sad

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

Na przód można kupić z Eibach .

Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

No tak ale co z tyłem? Kurcze trzeba jeszcze poszukać. Błażej wierzę w Ciebie :-D

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

acidmk - a ty masz grand czy krótki?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości