Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Ustawienie bi xenonów


tfelek
Specjalisci

op Witajcie może ktoś podpowie jak to jest z ustawieniem 0 bo jak tak jeżdżę to zauważyłem ze chyba sa za nisko , poziomowanie działa przy odpaleniu Thumbup , ale chodzi mi oto ze teraz mam niedługo przegląd Techniczny , chyba pojadę do Renault na stacje i chciałem wiedzieć czy sie ustawia przez Clipa, czy tak jak normalne lampy czy może w zawieszeniu trzeba coś przestawiać. Pozdro

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

musisz sprawdzić czy czujniki od poziomowania się nie wypięły - powinien jeden być na przednim wahaczu po stronie kierowcy i drugi po tej samej stronie na tylnym wahaczu, jak są podpięte to jedź na ustawienie świateł do okręgowej stacji kontroli, u mnie w Chorzowie ustawienie świateł ok.15zł a zawsze sprawdzają mi to przy kontroli zawieszenia i mam w gratisie.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Regulacja imbusem na lampie jak w normalnych światłach.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Online
Regulacja swiatel przewaznie jest darmowa jezeli jest platna idzie w kieszen diagnosty tak samo podstawowe spr zawieszenia na trzepakach

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

op Właśnie mi oto chodziło, poziomowanie działa ale wydaje mi sie że są teraz za nisko ustawione , jadę jak dostane stały dowód na przegląd to to skontroluje . Dziękuje za info Thumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015, 10:37 przez tfelek.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości