Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Poszukuję Scenica


Bora
Kobiety

Jak jest go taki pewny jak opisuje to czemu nie

maciej1486
Zarejestrowani

Rozumiem, ze Ty byś się zgodziła na sprawdzenia auta w Aso na swój koszt a potem klient by Ci powiedział jednak się jeszcze zastanowię no ale kto bogatemu zabroni Biggrin)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015, 20:38 przez maciej1486.)

funkoval
Specjalisci

Propozycja: jeżeli wszystko zgodnie z ogłoszeniem - na koszt żądającego badania. Jeżeli wyjdą kwiatki - na koszt właściciela. Ewentualnie wariacje na ten temat

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015, 20:40 przez funkoval.)

mojzesz92
Moderatorzy

oglądasz najpierw sam i mówisz że chcesz sprawdzić w ASO(oczywiście trzeba być wcześniej umówionym) i jeżeli wszystko się zgadza wg jego opisu to Ty płacisz za ASO i bierzesz auto a jak nie to on płaci i zwraca koszt dojazdu. I to mówisz przez tel żeby potem nie po przyjeździe się nie zdziwił

Marian1981
Zarejestrowani

Sam poszukuję Scenica w roczniku 2002-2003 i powiem wam, że oglądałem już ich sporo i zarówno ceny jak i sam scenic wyglądają różnie(obserwacje Wawa/okolice i Łuków). Najlepiej poglądać kilka odpalić silnik i wtedy widać już różnicę w pracy i w samym odpalaniu.
Tam gdzie to auto jest bardziej popularne ceny wydają się znacznie wyższe np. Scenic 2002 1,6 16v w Lukowie waha sie 8400-9900. Gdzie pod Warszawą z 2003(II) 1,6 16 v już w okolicach 9000-9500 pln mozna znaleźć. Rozglądałem sie za benzyną bo boję się :-) dci więc nie wiem jak te samochody stoją.
Swego czasu miałem kolegę który sprowadzał auta(kiedy był bum kilka dobrych lat temu) i wtedy wyglądało to tak, że brali kilka nowych roczników do sprzednia z zyskiem a te starsze szły po kosztach ...jak to teraz wygląda nie wiem ale na pewno nie opłaca się zciągać samochodu z 2002 roku sprawnego. Ceny w DE są często wyższe od oferowaych w PL przynajmniej na stronach. Daj znać jak co kupiłeś.

Wadera
Kobiety

Hey też chorowałam na tą wersję .Nie było ich wiele a jak były to podejrzaneSadprzebiegi itp i dałam sobie spokój mam starszego99 ale wypasionego z mocniejszym sercemBiggrin i faktycznie po 1 ym Niemcu cena podobna była .

Using Tapatalk




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości