Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Zapalniczka - gniazdo w tylnym rzędzie sedzeń


andrzej27r
Specjalisci

niektóre krótkie S II miały szuflady w 2 rzędzie oraz 2 gniazda 12 V,w grandzie spotkać oryginalnie montowane gniazda to rzadkość

Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Ja mam w grandzie oryginalne gniazda z tyłu pod środkowym siedzeniem ale to PhI.

Zmienione. Z SI na phI bo o to mi chodziło, ale jak zwykle myślę jedno a wbijam drugie Thumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2015, 20:47 przez Fyox.)

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Fyox SII PHI

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(31-05-2015, 20:28)andrzej27r napisał(a): niektóre krótkie S II miały szuflady w 2 rzędzie oraz 2 gniazda 12 V,

tak jak ja

Odpowiedz
Asia
Kobiety

Spam nie tego dotyczy wątek

Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

Witam. Kilka dni temu przeglądałem podobne wątki o tym dodatkowym gnieździe i trafiłem na ładny opis tylko trzeba translatorem potraktować :-)
http://www.forum-auto.com/marques/renaul...96-175.htm
...wynika z tego, że trzeba zdjąc tylnie mocowanie siedzeń i szukać kostek pod dywanikami, jeśli sąi(a jest duże prawdopodobieństwo) warto sprawdzić czy sa "volty" a potem wyciąć otwór w wykładzinie i montaż jest otwór fabrycznie(to łatwo stwierdzić, dotykając). Ja mam nadzieje, że przed urlopem się do tego dobiorę i sam sprawdzę na swoim aucie.
Z tego co wiem to była opcja dodatkowa i trzeba było dodatkowo zapłacić, dlatego nie ma ich w każdym scenic II.
Pozdrawiam

Odpowiedz
andrzej27r
Specjalisci

u siebie połowę tapicerki zdemontowałęm licząc ,że będą kostki,niestety nie było ,być może w krótkich scenicach jest instalacja ,bo w GS w różnych wersjach nie natrafiłem na wyprowadzoną instalację

Odpowiedz
spadochronek
Zarejestrowani

Ja w swoim GS II znalazłem instalację wraz z kostkami, napięcie jest więc już tylko montaż zostaje.

Odpowiedz
adrpic164
Zarejestrowani

A skąd poprowadzić najlepiej prąd do zapalniczki z tyłu jeśli nie ma wiązki?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości