Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE słupki przednie CAR AUDIO - dyskusja, porady


blazejk
Specjalisci

op Witajcie

Dla zainteresowanych tematem lepszego Car Audio niż to co daje nam producent naszych kochanych Renault postanowiłem napisać ten temat.

Na ten temat przygotowałem już manual : http://www.scenic-forum.pl/Watek-OG%C3%9...-Car-Audio

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do pytań, krytyki oraz dyskusji.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

WOW... Trzeba przyznać, że masz zacięcie i determinację Thumbup Całość zapowiada się "głośno".
Z czystej ciekawości zapytam, tak wysunięte głośniki nie zmniejszają pola widzenia?
I drugie pytanie, bardziej już akustyczne, czy środek nie wali za bardzo w deskę? Czy przy tak małej przestrzeni i odbiciach, nie zrobi ci się dudniąca studnia?

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op
Sebian napisał(a):Z czystej ciekawości zapytam, tak wysunięte głośniki nie zmniejszają pola widzenia?

Wiadomo że takie słupki coś tam zawsze zasłaniają ale jak się człowiek przyzwyczai to jest ok.

Sebian napisał(a):I drugie pytanie, bardziej już akustyczne, czy środek nie wali za bardzo w deskę? Czy przy tak małej przestrzeni i odbiciach, nie zrobi ci się dudniąca studnia?

Czy ustawienie dobre okaże się dzisiaj jak wszystko uruchomię.
Co do dudniącej studni nie będzie bo to są głośniki sekcji średni i wysoko-tonowej bo woofery są w drzwiach, a dudniącą studnie to mam w bagażniku Naughty

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

Błażej, fajny poradnik, fajnie że tyle zdjęć Słupki jak już gdzieś pisałem...majestatycznie wyglądają Thumbup

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op ciekaw jestem co powiesz jak je zobaczysz na żywo

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
Sebian
Zarejestrowani

No i jak to gra wszystko? Biggrin

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Bardzo dobrze, choć system w fazie B&R dopiero Biggrin
Dźwięk czysty i soczysty, bas punktualny (kosztem niskiego dołu) ale nie suchy, środek i góra ładnie sklejone, góra czysta, dźwięczna, środek jakby jekko grawitował ku basowi.
Jest scena, a wraz z nią jest przestrzeń i oddech, ale po krótkim odsłuchu trudno stwierdzić coś więcej -może trochę ku tyłowi odsunąć, ale to do weryfikacji w marcu.

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op System jak na razie w trakcie budowy - zobaczymy co będzie dalej, jak na razie wszystko stoi w martwym punkcie i nie wiem kiedy ruszy.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op https://www.facebook.com/permalink.php?s...=notify_me - dla zainteresowanych flockowaniem tapicerki w aucie, ceny bardzo atrakcyjne.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości