Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Kupie graty do Granda


twinsiak79
Zarejestrowani

op Kupie jak ktoś ma za nrmalne pieniadze nastepujace graty;Relingi dachowe,koło dojazdowe 16 cali 4x100 średnica piasty 60mm,no i uchwyt na napoje,kubki podczepiany do podłokietnika.Wszystkie te bajery Niemiec chapnął jak sprzedawałBiggrin.A ja pomału kompletuje pod siebie auto.

gebi
Zarejestrowani

nie niemiec tylko turek pewnie zawinął-winda została?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2015, 22:38 przez gebi.)

TomaszB
Moderatorzy

Masz na myśli relingi wzdłuż auta czy belki bagażnika w poprzek auta ?

twinsiak79
Zarejestrowani

op Windy też nie mam, kebaby wszystko zabrały, pewno na spółe z polonusem który mi to auto sprzedał. ....a co do relingow, szukam belek poprzecznych bo tylko kluczyki od nich zostały w schowku

twinsiak79
Zarejestrowani

op Dojazdowka kupiona, uchwyt na kubki tez:-) zostały relingi poprzeczne i ewentualnie windę do zapasu

scrabi
Zarejestrowani

(21-02-2015, 19:34)twinsiak79 napisał(a): Dojazdowka kupiona, uchwyt na kubki tez:-) zostały relingi poprzeczne i ewentualnie windę do zapasu

Witaj kolego.Co do winy to jesli masz czas i troche pomyslunku to mocowanie dojazdówki pod smochodem zrobisz soobie sam.Ja tak zrobiłem Po co masz wydawac prawie 200zł na winde skoro i tak trzeba sie kłas pod auto zeby koło wyjąc a ja dospawałem sobie ucwyt i stożek plastikowy z opla z kola zapasowego i tak smigam juz prawie rok.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
gebi
Zarejestrowani

nikt sie pod auto nie kładzie podczas opuszczenia koła





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości