Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Brak regulacji elektrycznych lusterek


A2-eR11
Zarejestrowani

Moze lepiej nie WD-40, bo ten suchy jest po chwili i bedzie to samo, ale jakims smarem w sprayu od dolu tam psiknac mozna i to pomaga. Lepiej psiknac tam wczesniej niz za pozno, bo od zbyt duzego oporu silniczki moga sie uszkodzic dopiero.
U siebie psikalem smarem molibdenowym na oś obrotu od dolu wlasnie. Ten smar wybralem bo jest ciemny... Kilka lat wczesniej ceramiczny uzylem i bylo ok na pare lat, ale ciezko bylo wyczyscic po bialym bo psiknelo sie go za duzo ;) A ciemnego nie widac Biggrin

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi A2-eR11 za ten post post:
  • domel2-5
pio555
Junior Administratorzy

(15-11-2019, 12:16)domel2-5 napisał(a): Dzięki Pio za info, chyba musimy się na browarka ustawić Biggrin
Ale napisałeś rozłóż je ręcznie "pod wiatr" czyli co mam dokładnie zrobić ?
Z pozycji normalnej jak się jeździ, mam lusterka ochylić w stronę maski ? czy co ..

Nie chce nic połamać .. Ostatnio mam już dość przygód z tym moim nowym nabytkiem :Biggrin
Może kiedyś zbiorę się na zaprezentowania go i napisania historii od zakupu ...
Odchyl recznie w strone maski...wypsikaj WD zeby usunąć syf który tam jest potem smar silikonowy w sprayu i złóż joystikim
Będzie ok

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi pio555 za ten post post:
  • domel2-5
domel2-5
Zarejestrowani

Dzięki Panowie za info. Jutro działam

Odpowiedz
domel2-5
Zarejestrowani

Lusterka działają.
Wypsikałem aż ciekło. Odczekałem chwile, żeby wszystko się rozpuściło. Poruszałem lusterkami w lewo/prawo.
Działają jak nowe Biggrin

Pozdrawiam

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi domel2-5 za ten post post:
  • pio555
Artur 83
Zarejestrowani

Witam a u mnie lusterka się składają i rozkładają bo już nasmarowalem ale nie działa regulacja w lewym raz na kilka prób i tylko gora i dół a w prawym nic grzanie działa i też je spryskalem może też był syf ręcznie jak ruszam szkłem to nawet gładko idzie i co może być przyczyną że nie chcą się elektrycznie ustawić i czy żeby podłączyć inny joystick do sterowania lusterkami trzeba ściągać tapicerkę gdzieś pisali że wystarczy go mocno pociągnąć i przewody są dość długie czekam na odpowiedź i narazie ręcznie lusterka ustawiłem

Brak regulacji lusterek grzanie i składanie działa tylko sama regulacja nie działa pomóżcie proszę

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2022, 10:29 przez Artur 83.)

Odpowiedz
wobli
Zarejestrowani

@ Artur 83 z tego co zrozumiałem ten Twój słowotok to: Tak, wystarczy pociągnąć jojstik i podmienić na inny.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości