Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Scenic dla mnie ;)


Sebian
Zarejestrowani

op Zwykły Scenic II, 2.0, najchętniej z gazem, rocznik między 2003 a 2005, cena uzależniona od tego czy zarejestrowany, czy zagazowany i ile trzeba jeszcze włożyć. Przyznaję, że ten w ogłoszeniu spełnia wszystkie moje wymagania z górką (tempomat, parktronik)

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
maciej1486
Zarejestrowani

Musisz go sprawdzic inaczej mozemy sobie gdybac;)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Sebian
Zarejestrowani

op To prawda, już tutaj z kolegami w pracy odbyliśmy konsylium w tej sprawie, dość burzliwe Biggrin Póki co zobaczymy czy Wojtgda uda się coś ustalić

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
mojzesz92
Moderatorzy

Sebian a to? Z kolegi z forum Biggrin http://www.scenic-forum.pl/Watek-Sprzeda...-2004r-LPG

Sebian
Zarejestrowani

op Piękne autko, jednak już trochę za duże, trochę za daleko i troszkę mnie nie stać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Sebian
Zarejestrowani

op Auto z Włocławka poszło wczoraj, wiec temat można zamknąć.

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
mojzesz92
Moderatorzy

Proponuję zostawić go jako Twój temat w którym szukasz Scenica Biggrin

Sebian
Zarejestrowani

op To może zmienić temat? Biggrin
Tutaj ładny i blisko mnie ;) i jeszcze jest ;)
http://allegro.pl/ladny-scenic-2-0-benzy...85240.html

"Latanie to sztuka a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, żeby rzucić się całym ciężarem na ziemię i nie trafić w nią" - Douglas Adams
[Obrazek: 1999825863_1.gif]
Oktawiusz
Zarejestrowani

Wygląda bardzo przyjemnie. Fajny środek, nie widzę tylko guziczków od grzania foteli, więc w zimę pozostaje kocyk albo kalesony Biggrin

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
PRZEMO
Administratorzy

Pierwszy rzut oka z komórki wygląda ok

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości