Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Półskóra jasna - czym czyścić część materiałową


PRZEMO
Administratorzy

op Półskóra jasna - czym czyścić część materiałową
Bo do skóry mam Colorlock Strong

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Masz odkurzacz piorący? Albo ktoś może pożyczyć? Zrób pranie ekstrakcyjne, wyjdzie najlepiej. Wada - musi wyschnąć, a to trwa nieco dłużej ;)
Środek czyszczący - np. Prochem.
Chcesz ręcznie? Weź specyfik od Shiny Garage, ładnie czyści, ale trzeba mieć szczotkę odpowiedniej twardości (przejedź po wewn. części przedramienia, nie może drzeć skóry).

A w ogóle zrób fotki, żebyśmy mogli ocenić stan i potrzeby.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015, 21:18 przez funkoval.)

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op nie mam odkurzacza piorącego Sad

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Ja mam jakis specyfik od renault opisalem co czysci w watku megi jestem z niego bardzo zadowolony chodz nie uzywalem go tak duzy zeby wyschlo raz dwa a i tak efekt mega.

Psikasz czekam 5 min lekko szczoteczka i potem bawelniana szmatka i jak wyschnie wszystko schodzi

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015, 22:10 przez maciej1486.)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi maciej1486 za ten post post:
  •
acidmk
Specjalisci

Przemo, odkurzacz piorący można wynająć np na weekend. Ale jak jest w miarę czysto A chcesz tylko odświeżyć tapicerkę welurowa można to zrobić spokojnie ręcznie :-D

Ja używałem Nielsen Nap Extra naprawdę daje radę i jest stosunkowo tani :-D do tego szczotka jak Funkoval pisze. Powinno być ok.

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Fakt, u mnie był grany Nielsen, baaaardzo przyjemnie się jedzie.

Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

Przemo zależy od stopnia zabrudzenia/ plam jakie są. Ogólnie najlepiej zrobić to ekstrakcją ale jest wyjście tyle to trzeba dokładnie robić, kupisz u MX jakieś Nap-extra rozcieńczasz go zgodnie z przeznaczeniem , ładujesz w opryskiwacz , psikasz równo potem szczotka jak potrzeba i ścierasz to jak potrzeba to wilgotną fibra. To taki szybki opis.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2015, 07:09 przez tfelek.)

Odpowiedz
Guncin
Zarejestrowani

Możesz wypożyczyć odkurzacz piorący za 1zł w sklepach sieci Komfort.
Warunkiem jest zakup u nich chemii do tego odkurzacza którą użyjesz do prania(dedykowane do tego urządzenia).
Oni mają odkurzacze dr schutz.
Najbliższy ich sklep to dla Ciebie chyba ten:
Komfort. Dywany
ul. Krakowska 83E
34-120 Andrychów

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

A koszt takiej chemii duzy?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości