Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Kupię Scenic/grand II


pietas
Zarejestrowani

op Poszukuję scenica II dla żony.
Nieważne ile ma siedzeń, nieważne jakie paliwo, choć bardziej chcemy B+LPG
Ważne jest wyposażenie:

Podgrzewane siedzenia
regulowana wysokość fotela kierowcy
fabryczne roletki w oknach
Klimatyzacja raczej automatyczna
HandsFree będzie dużym atutem
Boczne poduszki i kurtyny
Możliwość wyłaczenia poduszki pasażera
Blokada rodzicielska drzwi
Tapicerka raczej materiałowa
Felgi 16" lub z możliwością zamontowania takich

Dach panoramiczny mile widziany
Nawigacja mile widziana

Co do pozostałych wymagań : Samochód ma być w 100% nie bity. malowane drzwi albo zderzak to nie problem jeśli będzie to jakoś sensownie udokumentowane.
Samochód przed zakupem i tak będzie porządnie trzepany i sprawdzany więc ..Biggrin
Samochód musi być w 100% sprawny. Nie interesuje mnie przebieg , może mieć nawet milion. Ważne żeby po zakupie zrobił w rok 50 000 km bez niespodzianek.
Samochód musi pochodzić od osoby która jeździła nim min 3 lata. Handlarzom dziękujemy- nie szukam problemów tylko dobrego samochodu.


Reasumując: chcemy kupić dobre auto , które pojeździ , nieistotny przebieg. Cena ma być w 100% odzwierciedleniem jego stanu technicznego.

Samochody sprowadzane , nawet kilka lat temu będą brane w duży nawias. Wolę kupić drożej ale od polaka z polskiego salonu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2015, 23:21 przez pietas.)

adi84
Zarejestrowani

Kolega z forum sprzedaje pewne auto. Grand niebieski metalik. Piszę z tel tak bym wrzucił linka.

Asia
Kobiety

http://www.scenic-forum.pl/Watek-Sprzeda...-2004r-LPG

maciej1486
Zarejestrowani

Kolego Pietas, a ja Cię zapraszam do salonu Renault tam na pewno sobie coś dobierzesz bo widzę, ze szukasz złota, a najlepiej by wyłożył Ci je ktoś przed nos

funkoval
Specjalisci

Z rzeczy, które nie są w standardzie to szukasz grzanych stołków o regulowanej wysokości u kierowcy, do tego rolet z tyłu. Reszta to norma, panorama i navi oczywiście opcja.

Wrzucaj ogłoszenia, które Cię interesują, forumowicze będą zgłaszać uwagi i spostrzeżenia. Może ktoś da radę podjechać i obejrzeć na żywo.

pietas
Zarejestrowani

op
(07-02-2015, 21:04)maciej1486 napisał(a): Kolego Pietas, a ja Cię zapraszam do salonu Renault tam na pewno sobie coś dobierzesz bo widzę, ze szukasz złota, a najlepiej by wyłożył Ci je ktoś przed nos

dlatego kupując samochód dla siebie kupiłem nowy.

a w salonie renault niestety nie dobiorę nic do siebie. byłem, widziałem , podziękowałem.

Nie szukam złota. Szukam samochodu dobrze utrzymanego, a takie są tylko rzadko się sprzedają . Mam czas ok pół roku dlatego już teraz szukam.

Tak jak pisałem- przebieg i cena nie ma znaczenia- ma być adekwatna do stanu technicznego . Skoro samochody od handlarzy kosztują od 11000 to nie oczekuję że ktoś sprzeda mi "igłę" za 15000 ... raczej będzie to wyższa kwota i na takie coś jestem przygotowany.
Swoją wypowiedzią reprezentujesz postawę typowego mirka handlarza.. a dla mnie tacy ludzie są gorsi od murzynów. A rasistą to ja jestem .

Grzane siedzenia można zawsze dokupić i wymienić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2015, 23:12 przez pietas.)

funkoval
Specjalisci

(07-02-2015, 23:12)pietas napisał(a): Swoją wypowiedzią reprezentujesz postawę typowego mirka handlarza.. a dla mnie tacy ludzie są gorsi od murzynów. A rasistą to ja jestem .

I na tym proponuję zakończyć inteligentną wymianę zdań poza tematem.

Jeszcze raz -wrzucaj oferty, obejrzymy, ocenimy na ile jesteśmy zdolni.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości