Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Hydrografika


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Próbował ktoś z Was bawić się tym samemu w domu ?
Na coś uważać? Macie jakieś doświadczenie z tym?
Jak wygląda trwałość tak "oklejonych" elementów? Gdzie to można bezpiecznie zastosować?

Czy są dostępne folie wyłącznie z wzorkami? Interesuje mnie taka gładka, w czarnym połysku.

Do zabawy potrzebny jest aktywator w spray'u. Jak z jego wydajnością?


Tu jest trochę ciekawych informacji ale interesują mnie też Wasze opinie,porady.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2015, 12:59 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Zabawa nie łatwa i jak to z chemią bywa trochu ryzykowna.
A i nakładanie ciężkie - zwłaszcza pierwszy raz Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Mimo wszystko kusi Biggrin

Można to wogóle później jakoś zdjąć, zmyć czy cuś ?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Podobno można
i mały problem w związku z wzorkiem że w razie naruszenia trzeba od nowa kłaść
u nas wołają 600 zł za kpl 18"
i nigdy nie widziałem gładkiego !!!

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Potrzebuję zrobić element plastikowy, który jest w macie, a docelowo ma być w połysku. Można by pomalować ale to też sporo roboty. Pomyślałem o alternatywie dla lakieru.
Tak czy tak hydrografika robi wrażenie, przynajmniej na filmikach na youtubie. Efekty czasami są kiczowe ale to kwestia upodobań. Mam jednak pare pomysłów ciekawych co by można było tym zrobić i uzyskać fajny efekt.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Widziałem felgi w hydrografie i wyglądają dobrze Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
Oktawiusz dobry gość od Hydrografiki jest w Raszynie

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Myślałem o zrobieniu tego samemu.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
Oktawiusz napisał(a):Myślałem o zrobieniu tego samemu.
gość bierze ok 20-50 zł od elementu zależnie od wielkości....to tyle co kupisz dobrej jakości materiały

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
synek
Zarejestrowani

Samemu będziesz miał ciężko wszystko wygląda fajnie na filmiku. Znajomi próbowali otworzyć firmę, sprzęt mieli najwyższej klasy ale wychodziło to mimo wielu prób i błędów nie tak jak powinno i przygoda z hydro w Skierach dobiegła końca Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości