Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II Wahacze, końcówki itd. - jaką firmę polecacie?


PRZEMO
Administratorzy

Tak tylko dzwon i powołaj się na forum info masz w dziale rabaty upusty

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
VEYRON
Zarejestrowani

(15-02-2015, 16:48)Soul napisał(a): Co myślicie o tarczach i klocka hamulcowych Febi? Może jakieś inne polecacie w rozsądnej cenie tak jak w temacie wyżej:
- tarcze ham. ~350zł
- klocki ham. ~150zł
Jeżeli chodzi o przód to proszę :
steinhof:
http://www.sklepmartec.pl/p19978,tarcze-...2003r.html
rotinger + steinhof :
http://www.sklepmartec.pl/p19139,tarcze-...2003r.html

Ja osobiście od nich kupuję.

Robota to głupota - Picie to jest życie !!Biggrin
Odpowiedz
Soul
Zarejestrowani

op Kurcze..cena kusi VEYRON ;) Jutro podzwonie i tam i tam i wybiore ;)

Odpowiedz
VEYRON
Zarejestrowani

Miałem Steinhofa w VW Passat - cały komplet na przód i tył. W poprzednim Scenicu też miałem na przód komplet i śmiało mogę polecić.

Robota to głupota - Picie to jest życie !!Biggrin
Odpowiedz
Soul
Zarejestrowani

op Rotingera + Steinhofa, czy samego Steinhofa?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Podzwoń doradzą ci Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Soul
Zarejestrowani

op Byle bym z butami nie poszedł ^^ Auto 15 letnie..hehe ;)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

proszę trzymać się tematu,

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
VEYRON
Zarejestrowani

(15-02-2015, 20:21)Soul napisał(a): Rotingera + Steinhofa, czy samego Steinhofa?
Cały Steinhof. Jak autko ma 15 lat to według mnie nie ma co przepłacać i kupować tarcz i klocków za bóg wie ile!!
Sam musisz zdecydować. Jak coś jeszcze chciałbyś wiedzieć o steinhof to pisz PW.

Robota to głupota - Picie to jest życie !!Biggrin
Odpowiedz
Soul
Zarejestrowani

op Veyron moze i ma 15 latek, ale jest w dobrym stanie, woże nim dziecko i żonę, więc hamulce i zawieszenie musi być na zicher zrobione, nieważne czy będzie miał 70 lat jak T-34/85M czy 2 lata ;) Myślę, że te 300-350zł za dobry komplet hamulcowy to nie majątek, a może uratować kilka żyć w razie "W";) Sądzę, że na tym tak samo jak na dobrym oleju silnikowym nie powinno się oszczędzać..cóź najwyżej wypije kilka flaszek mniej ;)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości