Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Co myślicie: Scenic III 1.9 dCi 130 KM z 2011?


Fyox
Zarejestrowani

Sprawdź wszystko dokładnie, zabierz do ASO jeśli jest możliwość, nawet jak ci coś powiedzą to sprawdź jeszcze dwa razy sam.. u mnie klima według ASO sprawna była, a nie działa i będę musiał dopłacać za szukanie przyczyny.

W moim przypadku jest, taka sytuacja, że pierwszy właściciel kobieta(Helga, serio to Cornelia), potem jakiś "gebels"(Olaf)
Przebieg ten co udokumentowany:
96 tys km teraz,
2013 miał 88,4kkm;
2012 - 71,4kkm
2011 - 57,8kkm;
2009 - 40,1 kkm
2007 - 18,5kkm

Książka + rachunki i TUV pokrywają się z ASO.

Wnętrze jest w dobrym stanie, ale im dłużej się przyglądam tym więcej widzę drobiazgów. Podejrzewam, że babka jeździła na krótkich dystansach z dzieciakami, bo auto rodzinne, a przebieg relatywnie niski, praktycznie niemożliwy do osiągnięcia w Niemczech do wieku auta. Nawet jak go sprzedała po 2013 to ile gość mógł nim zrobić w 1,5 roku.. chyba nie milion?

pio555
Junior Administratorzy

W 1,5 roku niemiec dieslem 100tys zrobi

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Fyox
Zarejestrowani

Ja mam PB

funkoval
Specjalisci

Dlatego pio napisał, że dieslem.
A w temacie - do sprawdzenia wtryski, ciśnienie doładowania, 'dźwięki turbiny' itp - Oktawiusz już się wypowiedział. Sprzęt, który przejechał 20% więcej, niż optymistycznie zakłada producent, i to zapewne w trudnych dla diesla miejskich warunkach, wymaga uważnego sprawdzenia.

Maniek7
Zarejestrowani

Mam być szczery to z tym autem musi być coś nie tak z tym przebiegiem i rocznikiem tyle chcą za auto(z większym przebiegiem kosztują dużo więcej) + jeszcze mają zarobek na nim, to za ile je kupili?





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości