Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Zakup Grand Scenica II


zax12
Zarejestrowani

op Witam serdecznie!
Mam zamiar kupić Grand Scenica. Wpadło mi w oko takie oto ogłoszenie. Warto się nim zainteresować?

http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-k...98863.html

Z Poznania do Aleksandrowa Kujawskiego jest kawałek, tak więc wolałbym nie jechać na marne.
Pozdrawiam

Grochu
Zarejestrowani

-Lewy tył małe kuku na zderzaku przy kole.
Reszta wizualnie nie wygląda źle.

gosc
Zarejestrowani

wydaje mi sie ze cos bylo grane takze z przodem ale ciezko jest ocenic w 100% bo zdjecia robione pod katem, zwroc uwage na lewy blotnik straszna szczelina miedzy drzwiami, szyba przednia porysowana od wycieraczki

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015, 20:18 przez gosc.)

maciej1486
Zarejestrowani

No własnie prawy przód duża szczelina przy drzwiach, a błotniku. Auto ewidentnie do sprawdzenie miernikiem lakieru.

PS. Gdybyś leciał na Aleksandrów to zapewne przez Nakło czyli moje miastkoBiggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2015, 20:37 przez maciej1486.)

funkoval
Specjalisci

Tylny zderzak wisi - szczelina pod obiema lampami, do tego brak jednej zapinki - drugiej od prawej.
Reszta jak wyżej.

Grochu
Zarejestrowani

Nie wiem czy to wrażenie optyczne tył prawy bok pofalowanie lekkie. Jak by wjazd w d...pę dostał. To by tłumaczyło nierówną szczelinę tylnych drzwi.

funkoval
Specjalisci

Nadkole prawy tył trafione od strony drzwi, może coś więcej było.

Grochu
Zarejestrowani

Plus brak prawej wpinki od bagaka jak ktosik zauwazyl. Cos na rzeczy.

Fyox
Zarejestrowani

Jak wiele zdjęcia mogą powiedzieć o aucieThumbup

Może i coś jest na rzeczy, ale spasowanie zderzaków w Renault to nie najlepsza ich strona. Jak sprawdzałem w ASO samochód to nawet mechanika mi pokazywał, że na nówkach są błędy w spasowaniu.

I kolory zderzaka różnią się od karoserii, ale to już w używanych modelach. Stały 3(używki oczywiście) Scenic i żaden nie miał identycznego koloru karoserii do zderzaka.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015, 08:02 przez Fyox.)

zax12
Zarejestrowani

op Dziękuję wszystkim za szybką odpowiedź. Chyba jednak odpuszczę sobie wycieczkę i będę szukać dalej Biggrin





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości