Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Założenie Xenonów


PRZEMO
Administratorzy

op Mam krótkie pytanie co trzeba zakupić aby założyć xenony nie HID do SII PHII ?
I czy dużo z tym roboty ?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Obstawiam, że przetwornica, czujniki do poziomowania, spryskiwacze, lampy pewnie tez? Mysle, ze ciezka sprawa z tym bedzie.

Nie wiem czy to warte zachodu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2015, 09:36 przez Fyox.)

Odpowiedz
krzysios
Zarejestrowani

Dla Przema na hasło: ''Czarnuch'', nie ma ograniczeń Naughty

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

(21-02-2015, 09:14)PRZEMO napisał(a): Mam krótkie pytanie co trzeba zakupić aby założyć xenony nie HID do SII PHII ?
I czy dużo z tym roboty ?
Przemek na pewno będziesz potrzebować klosze + przetwornice+ żarniki + przedni i tylny czujnik do poziomowania i konfiguracja clipem oraz dużo pracy przy instalacji z czujnikami.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Xenony poniżej 25W bez spryskiwaczy. Tylko czy jest sens takie słabe dawać?

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Przemo spryskiwacze ma, więc jedna instalacja odpada, myślę, że najwięcej zabawy będzie z samopoziomowaniem.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Właśnie samopoziomowanie muszę poszukać gdzieś potem przetwornice
Lampy mam pod ksenon spryskiwacze też. Tylko pompkę trzeba założyć do nich

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Tylko jeszcze będziesz potrzebować zbiornik do spryskiwaczy pod xenon

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Musiałbyś sprawdzić czy czujniki poziomowania nie są czasami takie same jak w Lagunie II, relatywnie chyba najwięcej lagun było z ksenonami.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Dobry pomysł

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości