Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE jaki sprzęt/zestaw CB posiadasz?


Chayan
Zarejestrowani

(11-10-2015, 09:39)maciej1486 napisał(a): Podobno kabel sie normalnie wymienia. Sirio jest rozkrecane i kabel bez problemu sie wymienia bez zabaw w lutowanie

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem. Anteny na magnesie, nie mają u mnie racji bytu. Tylko w otworze lub w ostateczności na uchwycie.
Wracając do tematu, Wilsona warto brać za takie pieniądze. Na pewno nie będziesz narzekał.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Zakupiłem u gościa Nową WILSON LITTLE WIL końcowy koszt 80zł
W zestawie zapakowana antena, kluczyk + przezroczysta naklejka i guma do anteny
W cenie strojenie. Niby wytrzyma do 250km/h.
Póki co działa świetnieBiggrin

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Ja mam Little Wil i przy 220kmh się trzymała Biggrin

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Mi wystarczy do 200;D

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Jakieś 3 tygodnie temu w Scenicu zagościł Yosan CB 250 po tuningu Konektora:
http://www.scenic-forum.pl/Watek-Pochwal...#pid171729
Radio sparowane jest z anteną Sirio Turbo 2000 na magnesie.

Zestaw przejechał już trochę kilometrów (zdaje się, że więcej niż 1000), mogę pokusić się o małą relację z użytkowania. Oczywistym jest, że nie jest to zestaw profesjonalny czy nawet pół-profesjonalny, czysta amatorka. W mojej ocenie w tej roli sprawdza się co najmniej bardzo dobrze.
W mieście realny maksymalny zasięg nasłuchu to około 3 - 4 km, poza miastem - nie jestem w stanie zweryfikować ;)
ASC działa świetnie, praktycznie zero szumów czy "głosów zza morza", ale jeśli okaże się niewystarczające (na 19 zawsze jest pełno ludzi, którzy chcą sobie pogadać o pogodzie), zawsze można ręcznie ustalić SQ na jednym z 15 pre-programowanych poziomów.
Wszystkie informacje są pokazywane na wyświetlaczu w mikrofono-głośniku, samo radio jest na tyle małe, że można je schować właściwie w dowolnym miejscu w samochodzie. Trzeba tylko znaleźć wygodne miejsce dla gruszki, ja jeszcze nie znalazłem optymalnego, poszukiwania trwają.
Włączanie i wyłączanie, głośność, wybór kanału - ustawiane pokrętłem, reszta najważniejszych funkcji (w tym DX/LOCAL, ASC, Scan, szybka "9") dostępna z kilku przycisków na gruszce.
Na modulację na razie nikt nie narzekał, wiem że słychać mnie dalej, niż te 2 - 3 kilometry, przy czym na większych dystansach może się okazać, że trzeba wyłączyć ASC - ostatnio jakiś mobil(ek) słyszał mnie bez większych problemów, ale do mnie docierał tylko w strzępach.

Wady - no cóż, trzeba się nauczyć i przyzwyczaić do obsługiwania wszystkiego za pomocą kilku przycisków. Cena również nie jest wg mnie jakoś zachęcająca do kupna, ale...
No właśnie, ale. Za konkretną cenę dostałem bardzo dyskretne radio, które mogę schować choćby pomiędzy podłokietnikiem a fotelem, a przy tym jest naprawdę niegłupie, jeśli chodzi o parametry i funkcje użytkowe. Do codziennej niezawodowej eksploatacji wystarczy z naddatkiem, pozwoli uniknąć niespodzianek, ułatwi przejazd czy umożliwi modyfikację trasy, aby nie wbić się w korek czy nadziać na blokadę czy roboty drogowe.

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

a jaką antenę do tego używasz? Bo radio radiem, ale antena ma znaczenie.

Thumbup
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Napisał tak: "Radio sparowane jest z anteną Sirio Turbo 2000 na magnesie."

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Bag ślepota Sad

Thumbup
Odpowiedz
Chayan
Zarejestrowani

Funkoval, szczerze mówiąc to są ciekawsze i tańsze modele do dyskretnej instalacji. O pseudo tuningach, to już nawet nie wspomnę. Ważne jednak, że Ty jesteś zadowolony z tego zestawu.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Zasieg 3-4km to szczerze mówiąc osiagnąlem radio canva za 99zl z allegro plus antena siro 145

Teraz mam midlanda plus nowa antene ostatnio pokazywalem jaka i na pewno lapie dalej niz 5km przy dobrym wietrze

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015, 17:33 przez maciej1486.)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości