Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE jaki sprzęt/zestaw CB posiadasz?


KABOOM
Zarejestrowani

op jaki sprzęt/zestaw posiadasz?
co polecasz?
co odradzasz?

ja w chwili obecnej używam uniden 510 + lemm at-1200

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013, 21:06 przez KABOOM.)

skoro SUPERMAN jest taki mądry to czemu zakłada majtki na spodnie Huh
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

President Harry (chybaBiggrin ) plus antena Sirio 5000 Turbo (2m) - polecam
jako że dużo jeżdżę miałem wcześniej radio bez ASQ i był problem w miastach bo mocna antena i szumiało. Od kiedy mam tego Presidenta z ASQ jest super co nie znaczy że bez trzasków Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
nocad
Zarejestrowani

Realistic Trc-474 plus President Florida
wcześniej był Uniden 520XL

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Uniden to to samo co President też miałem ale bez ASQ i sprzedałem Camerlengo Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

przemo z tego co pamiętam to miałeś m-tech legend II
a co do mojego sprzętu to mam z anten:
Hastler IC 100
Sirio Titanium Chrome 1200
Sirio Turbo 1000
President Alaska
President Maryland
TTI cb-x14
radia:
Pesident Johnyy II ASC
Lemm Tiger 27
Alan 100
Biggrin

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

(03-01-2014, 11:12)kotleto85 napisał(a): przemo z tego co pamiętam to miałeś m-tech legend II
a co do mojego sprzętu to mam z anten:
Hastler IC 100
Sirio Titanium Chrome 1200
Sirio Turbo 1000
President Alaska
President Maryland
TTI cb-x14
radia:
Pesident Johnyy II ASC
Lemm Tiger 27
Alan 100
Biggrin

tak mtech - uniden to jedno i to samo Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

nie przemku uniden i m tech ma inne płyty główne Biggrin chociarz na płycie m-techa jest logo uniden Biggrin

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

mają tam jakieś kombinacje Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pawko82
Zarejestrowani

Ja mam Unidena 520xl i krotka antenkę president Georgia i drugie to President Teddy i canve z cewka.Obydwa daja rade ale na lepszy zasięg to i długa antenka musi być.Długo szukałem oryginalnego Unidena ,ale na dzień dzisiejszy myślę że to zmarnowany czas bo Teddy chodzi jednak czyściej i szybciej można używać,mniej zakłóceń.Muszę kiedyś potestować obydwa z długim batem,bo wujaszek ma Unidena 510 made in phillipines i długiego Presidenta to niesie podczas postoju kilkanaście kilosów.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014, 12:54 przez pawko82.)

Odpowiedz
Borys
Zarejestrowani

Radio>> INTEK M-490 PLUS
Antena>> Midland ML-145
Antena już druga bo pierwszą urwałem jak gość przede mną skosił Focusem słup telefoniczny a ja zahaczyłem o kable. Wigilia 2012 to było.
Całość kupiłem za pieniądze z sprzedaży mojego 126 elx. Resztę przetankowałem. Hehehe, w moje ówczesne kombi i we mnie.
Kombi rozbiłem, sprzedałem. Kupiłem Scenica no i pojawił się problem po zmianie auta. Radio przestało, działać, szumi. Rasz słyszę , raz nie. Raz mnie słyszą a raz nie słyszą.
Gdzieś wyczytałem , że powinno się znowu radio dostroić po zmianie auta, co wy na to?
Problem mogą też niby stwarzać magnetyczne podkładki pod antenę na dach, prawda to?
Jak widzę sieroty z magnesem anteny zawiniętym w reklamówkę żeby nie odbarwić lakieru to mnie trzęsie. Kurde , jaka to wiocha.
No ale , co wy sądzicie o moich problemach z CB-radio ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014, 15:52 przez Borys.)

Borys pozdrawia.   www.hopsasa.com.pl

By na lodzie kręcić kółka ; zapnij pasy, gaz i dwójka !! 
1.5 dci , 105 km , 07r . 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości