Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

INNY Komunikat Wymiany bateri w karcie


maciej1486
Zarejestrowani

op Jak usunąć komunikat o wymianie baterii w karcie gdy już wymieniłem baterię na identyczną jaka była ?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Włóż kartę w czytnik na drogę. Powinien zgasnąć sam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op Nie rozumiem, baterię wymieniłem już 2 tygodnie temu i ciągle ten komunikat się pojawia

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

a może problem z akumulatorem w aucie?

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op Kupilem 6 szt baterii za 8zl w lidlu wymienilem jedna i blad znikl widocznie chinska bateria dawala o sobie znak;)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
[-] 2 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi maciej1486 za ten post post:
  • Mati, PRZEMO
maciej1486
Zarejestrowani

op Scenic III po wymianie baterii i jej ,, aktywowania,, czyli 4 x dowolny przycisk, auto odpala gdy włożymy kartę do czytnika lecz bez włożenia karty próbuje odpalić i sie dławi i przerywania odpalanie, aż pokaże sprawdz wtrysk. Wina karty ?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Inaczej odpala na włożonej karcie a inaczej na Hands Free ? To nie ma racjonalnego wytłumaczenia.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op Dokładnie. Tak jakby znikał sygnał z karty podczas odpalania.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
kszyba
Zarejestrowani

Tylko jedną kartę dosałeś z samochodem że nie możesz sprawdzić?

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op U mnie problem był całkowicie w czymś innym. Mechanik przy zakładaniu osłony pod silnikiem ( po wymianie oleju) uszkodził wtyczkę od czujnika wału. I auto odpalało co któryś raz. Musiałem jakoś dziwnie trafiać bo odpalał tylko z kartą w czytniku lecz zdarzyło się, ze z nią też nie chciał zapalić. Wtyczka i czujnik wymieniony na nowy i auto odpala więc temat niezbyt był związany z kartąBiggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości