Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Szyby


miro
Moderatorzy

op Gdyby ktoś potrzebował klej do szyb to posiadam,utwardzacz też

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014, 08:06 przez Ferguss.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Tomzio
Zarejestrowani

Cześć mam pytanko czy szyba przednia , szczał z kamienia jest do uratowania ( ślad 2 mm i dwie piski po 4 mm ) . Dziś w nocy dostałemSad

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014, 15:42 przez Tomzio.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Jeżeli jest dziurka po kamyczku, warsztat od szybek Ci to naprawi. Ja niestety mam taki odprysk z pajęczynką wokół i tego naprawić się już nie da. Mam pajęczynkę od długości 5mm w każdą stronę. Auto kupiłem w maju 2013 już z tym ubytkiem i na szczęście się nie powiększa.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

op Oktawiusz ma rację ,popytaj, np.tu http://naprawa-szyb.firmy.net

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Tomzio
Zarejestrowani

Oki zaraz jutro ruszam do warsztatu .Dzięki za wiadomości Biggrin

Odpowiedz
gebi
Zarejestrowani

ja ostatnio wymieniałem z ubezpieczenia 1540 zł + 140 wymiana wyszło im ,solaryczna ,wyciszona z czujnikiem
wiem ze bym wymienił taniej ,ale maja swoje warsztaty i operacja bezgotówkowa

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014, 16:21 przez gebi.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości