Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Regularor/sterownik/"rezystor" dmuchawy


Oktawiusz
Zarejestrowani

Pytałes o to już w innym wątku

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
matys
Zarejestrowani

Rozebrałem, naprawiłem, ale przy składaniu został mi jeden kabel z czarno-żółtą kostką Biggrin Gdzie to wetknąć? Szukam i szukam i nie wiem skąd ja to odczepiłem :/
[Obrazek: 9ef52dc5b5327d9043a76ebfb719401f.jpg]

Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

Wyłącznik poduszki powietrznej pasażera?

Odpowiedz
matys
Zarejestrowani

Nie, bo ten jest z prawej strony, a ta kostka jest tam gdzie zapalniczka, blokada drzwi i awaryjne. W sumie mam 3 kostki, jedna idzie do blokady i awaryjnych, a druga do zapalniczki, a trzecia...?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2015, 20:23 przez matys.)

Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

Radio masz fabryczne? To może być przewód od wyświetlacza radio w panelu licznika.

Odpowiedz
lechoslaw
Zarejestrowani

Cześć wszystkim,
I mnie przytrafił się problem z wentylatorem - zespół rezystora uszkodził się do tego stopnia, że stopił mi się plastik we wtyczce (zarówno część "męska jak i żeńska").. mnóstwo dymu w kabinie itd. Do czego zmierzam - kupiłem nowy rezystor ale jak już ktoś wspominał, wtyczki z wiązką 6ciu kabli nie da się dostać w oryginale. Czytając wątek wielu ludzi mówi o tym żeby uważać przy lutowaniu nowego tranzystora - rozumiem, że chodzi tylko o tranzystor? Jak radziliście sobie z połączeniem tych sześciu kabli między wentylatorem a rezystorem? Jakieś rady, spostrzeżenia?
pio555 napisał 10-11-2015, 21:02:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.

Kolejny post proszę napisać w Powitaniach

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2015, 21:02 przez pio555.)

Odpowiedz
brytanpl
Zarejestrowani

W odniesieniu do tematu czy tranzystor posiadają też auta z manualną klimą ? Mam klimę manualną i wystąpiła u mnie awaria 4 biegu dmuchawy. Na 1-3 działa bez zarzutu, na 4 się zatrzymuje.. Objawy pasują do w/w. Brać się od razu za wymianę tranzystora ?

Dzień majowy, słonko praży, że aż Gucia w głowę - parzy.
Włożył na nos okulary, Co tu po mnie? - w drogę stary!
Poszybował za nektarem, racząc się przyrody czarem. Wine
Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Przy manualnej klimatyzacji nie ma tego tranzystora.

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
brytanpl
Zarejestrowani

Jeśli go nie ma, to co może być przyczyną niedziałającego 4 stopnia dmuchawy ?
Może jest coś takiego jak rezystor obrotów ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015, 08:55 przez brytanpl.)

Dzień majowy, słonko praży, że aż Gucia w głowę - parzy.
Włożył na nos okulary, Co tu po mnie? - w drogę stary!
Poszybował za nektarem, racząc się przyrody czarem. Wine
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Online
Z tego co zauważyłem to manualna klimatyzacja i wersja bez klimatyzacji mają taki sam rezystor dmuchawy, tylko w wersjach z automatyczną klimatyzacją w naszych szczeniakach jest inny.

Spróbuj najpierw przeczyscic pilnikiem igłowym styki wtyczki i tego modułu rezystora całego i jakims kontaktem spryskaj.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości