Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Spryskiwacz tylnej szyby


Oktawiusz
Zarejestrowani

Mnie też czeka ta sama robota. Zbieram się już pól roku i pewnie przeleży temat do wiosny. ***** jak się nie ma własnego garażu. Nie lubię robić pod chmurką.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
VEYRON
Zarejestrowani

Garaż w zimie to rzecz bezcenna. Ja też niestety go nie posiadam ale zawsze pomocny jest sąsiad. Gdy tylko potrzebuję coś naprawić to mogę na niego liczyć.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2014, 11:28 przez VEYRON.)

Robota to głupota - Picie to jest życie !!Biggrin
Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

Spam

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Masz rację, faktycznie nie na temat Biggrin
Więc wracając do tematu. Przy okazji czyszczenia tego ustrojstwa będę chciał zamontować dodatkowo zaworek zwrotny. Co powinien zmienić? Ano to żeby po pociągnięciu manetki czy to od przedniego czy tylnego spryskiwacza zlikwidować problem, który w SC zauważyłem, że płyn zaczyna lecieć po chwili podczas gdy pióra szorują na początku na sucho.

Tylko ja tak mam? Montował ktoś już taki wynalazek? W serwisach aukcyjnych te zaworki są po pare złotych.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Oktawiusz za ten post post:
  • slavko75
PRZEMO
Administratorzy

op Też tak mam Sad


tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
kermitzaba
takie zaworki dostaniesz w zoologicznym - stosowane są di filtrów dla rybek akwariowych tylko musisz znać średnicę rurki

Odpowiedz
wacio1967
Zarejestrowani

Po zastosowaniu takiego zaworku, nawet płyn niezamarzający zamarznie w dyszach. Zawsze musi się trochę cofnąć, aby dyszę opróżnić.

[Obrazek: 1999809326_3.gif]
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Trafił do mnie Twój argument. Zastanawiam się jednak jak żyją z tak dołożym zaworkiem inni (na forach są pwisy o jego założeniu). Co więcej, miałem sporo aut w życiu ale tak sobie myślę, że w chyba w żadnym takiego opóźnienia w tryśnięciu płynem nie miałem w stosunku do ruchu wycieraczek.
Biorąc pod uwagę to co napisałeś może rozsądniejszym by się okazało ustawienie tak wycieraczek żeby uruchamiały się odrobinę później. Wiadomo, że to nie rzecz, którą można zrobić samemu, tak sobie tylko gdybam.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
jackamacka
Zarejestrowani

Witam. Temat trochę stary, ale aktualny... Mam podobny problem w scenicu II: gdy chcę spryskać przednią szybę, po chwili włącza się spryskiwacz tylny, a z przednich ani kropli, tylko wycieraczki chodzą na sucho... Co robić?

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

jackamacka napisał(a):Co robić?
problem opisany wyżej

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości