Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Brak reakcji na Start / Stop Nie kreci rozrusznik


pawlosio
Zarejestrowani

Jak dla mnie to coś tylko z rozrusznikiem albo z kablami rozrusznika...rozrusznik do wyjścia i sprawdzenia i kable...

Odpowiedz
polaq
Zarejestrowani

(19-03-2021, 09:13)ko-ma napisał(a): Jak już uda się uruchomić - warto sprawdzić/odczytać wartość ciśnienia paliwa w listwie zbiorczej wtrysku - czasami zdarza się, że czujnik jest uszkodzony i blokuje rozruch (choć zazwyczaj towarzyszy temu komunikat o błędzie).
F4R nie ma czujnika ciśnienia paliwa...

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

(19-03-2021, 18:41)polaq napisał(a):
(19-03-2021, 09:13)ko-ma napisał(a): Jak już uda się uruchomić - warto sprawdzić/odczytać wartość ciśnienia paliwa w listwie zbiorczej wtrysku - czasami zdarza się, że czujnik jest uszkodzony i blokuje rozruch (choć zazwyczaj towarzyszy temu komunikat o błędzie).
F4R nie ma czujnika ciśnienia paliwa...

Kurde, to CO ja wymieniałem pewnej zimowej nocy?...

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
polaq
Zarejestrowani

Aaaa dobra, zasugerowałem się innym użytkownikiem a tu chodzi o 1.9 diesel. Dlatego wspomniałem o F4R

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2021, 22:49 przez polaq.)

Odpowiedz
Herlej
Zarejestrowani bez potwierdzenia

Siemka. Jestem nowy i mam identyczny problem... Bezpiecznik cal2 od klemy wymieniony. Rozwiązałem ten problem???

Rozwiązałeś ten problem??
TomaszB napisał 15-08-2022, 18:18:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami. Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach. http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2022, 18:18 przez TomaszB.)

Odpowiedz
przemekp866
Zarejestrowani

Może ktoś pokazać zdjęcie który dokładnie to bezpiecznik ?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości