Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Wymiana oświetlenia wnętrza na LED


maciej1486
Zarejestrowani

Hm poprawa widoczności wnętrza to robienie choinki ? Ja mam zamontowane ledy w drzwiach i nie wiem czy lepiej mieć zwykłą żarówkę która ledwo co daje światło niż widzieć co jest pod nogami wysiadając z auta. Tak samo we wnętrzu jest o wiele jaśniej. Ja zawsze kupuje zimną barwę i jeszcze nie narzekałem i póki co wszystkim się podoba. Efekty są w moim profilu.
Kupuje ciągle u jednego Allegrowicza i zawsze mam pewny ,,towar,, raz dostałem tandete to przy kolejnych zakupach dorzucił gratis 2 żarówki.

PS. Lepiej zamontować żarówki w dedykowane miejsca niż oklejać pół auta listwami led i ciągnąć metry kabli. (Do nikogo nie bije).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015, 20:52 przez maciej1486.)

Odpowiedz
[-] 3 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi maciej1486 za ten post post:
  • AngerNature, Highwayman1990, Marcin_kendziro
Wojtgda
Zarejestrowani

Dorzucę zapytanie
Czy jak wymieniam zarowki w pozycjach to musze kupic pod canbus (zeby na zegarach nie paliła sie informacja o przepalonej żarówce) czy wystarczy kupic zwykle diody ?

Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

Jaka tam choinka? Bez przesady. Tez mam ledy w środku (podsufitka, drzwi, schowki) dodatkowo listwa Led w bagażniku. Widoczność bez porównania dużo lepsza, seryjne światło to pomyłka. Założyłem ledy ok. 2 lata temu i bez żadnej spalonej do tej pory żarówki się obyło.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi bartas za ten post post:
  • Highwayman1990
pio555
Junior Administratorzy

Wojtgda napisał(a):Czy jak wymieniam zarowki w pozycjach to musze kupic pod canbus (zeby na zegarach nie paliła sie informacja o przepalonej żarówce) czy wystarczy kupic zwykle diody ?
zwykłe

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(18-03-2015, 22:26)Wojtgda napisał(a): Dorzucę zapytanie
Czy jak wymieniam zarowki w pozycjach to musze kupic pod canbus (zeby na zegarach nie paliła sie informacja o przepalonej żarówce) czy wystarczy kupic zwykle diody ?
Po 2005r powinien byc cambus

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

bartas napisał(a):Tez mam ledy w środku (podsufitka, drzwi, schowki)
wrzuć bardxo proszę dokładne fotki jakie ledy idą do drzwi i jakie Ty założyłeś.
Chce sobie zmienić ale nie wiem które będą najjaśniejsze Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

Postaram się dziś wieczorem zrobić fotki i wrzucić na forum.

Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Powiedzcie mi, aby się dobrać do drzwi wystarczy zdjąć ten "przeźroczysty" matowy plastik, czy bardziej skomplikowane?

Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

Wystarczy zdjąć plastik

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

zastanawiam się nad kompletem takich żarówek
http://allegro.pl/t10-r10-w5w-diody-8-le...10304.html

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości