Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Rejestrator jazdy


dj Dziadzia
Juz wielu to mialo i opisywalo to urzadzenie. Jest strasznie cienkie jakosciowo. Ale cena faktycznie bardzo niska. Nie tak dawno kosztowalo 150 pln.

Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

Kto miał i kto opisywał?

Odpowiedz
dj Dziadzia
Kurcze nie pamietam. Poszukaj na poczatku tematu.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Online
Szczerze ze ma co sie oszukiwac za ta cene a po drugie to te hd czy full hd jest tylko na opakowaniu

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Chayan
Zarejestrowani

Kalkulatorem jak nagrasz , to lepsza jakoś będzie, jak z tej kamerki. Kupiłem taką z rok temu, ale jak zobaczyłem obraz na komputerze, tak się załamałem. Szkoda nawet tych 40 zł.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2015, 18:03 przez Chayan.)

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

Online
Ja ma i używam od co najmniej dwóch lat.
Na karcie mieści się ponad 4 godz. nagrania.
Jakość nie powala, aler z niewielkiej odległości numery da się odczytać, takze w nocy, w świetle reflektorów.
Jedyny problem to to, że z niewiadomych przyczyn na karcie nagrywa tylko w najwyższej rozdzielczości.
No i obiektyw - nieco zbyt krótka ogniskowa jak do takich zastosowań.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

moje zdanie jest takie jak Chayan.

ja kupiłem za 160zł kamerkę, gdzie jakość w dzień jest super a w nocy jeszcze lepiej.

Thumbup
Odpowiedz
Nerifen
Zarejestrowani

Wszystko jest kwestią wymagań.
Ta kamerkę made in biedronka użytkuje od ok. 2 m-cy.
Jakość mocno średnia ale to co najważniejsze uchwyci
Dla mnie to typowy dupochron w razie stykowej sytuacji.
Jak ktoś chce tego używać do nagrywania krajobrazów z wycieczki to niestety ale nie ma szans.
Padło porównanie do telefonu, zgadzam się, jakość ta sama albo i gorsza w porownaniu z nowymi telefonami ale... Telefon czasem zadzwoni, czasem ktoś napisze smsa, czasem poprostu wezmę telefon do ręki i akurat wtedy nie nagra tego co powinien.

Wysłane z mojego C1905 za pomocą Tapatalk 2

Pzdr.
Broov
Odpowiedz
dj Dziadzia
Mam SGS IV a w nim Yanosika. Juz mozna rejestrowac jazde z tym programem. Co ciekawe podcxzas polaczenia tel. i rozmowy przez bt dalej nagrywa. Calosc oczywiscie w uchwycie umieszczona. Ogladalem to na kompie. Powiem Wam, ze rewelacja

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

próbowałem Yanosika ale u mnie tworzy jakieś takie króciutkie filmiki Biggrin a i na kompie jakoś ich nie mogłem odtworzyć Sad inny format Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości