Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I nalepka tabliczka znamionowa


Wojtgda
Zarejestrowani

op zgodnie z tematem chciałbym zakupić nalepkę na słupek, tabliczkę znamionową.
podczas polerowania auta i mycia nitrem pewnemu magikowi (na szczęście nie mi) udało się zniszczyć moją tabliczkę na słupku. chciałbym się dowiedzieć czy ktoś jest w stanie ogarnąć temat żeby ja kupić w serwisie???
mam auto bezwypadkowe a jak dostanę tabliczkę z urzędu to będzie podpadało i ciężko będzie przy sprzedaży wytłumaczyć że człowiek do głąba auto oddał...

proszę o pomoc.

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Chyba tylko serwis Ci pozostaje choc nigdy nie słyszałem o takim przypadku

Wysłano z LG OPTIMUS L9 II

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

tak tylko serwis, chociaż prawdopodobnie w serwisie jest potrzebny kawałek starej

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Załatwiłem to w aso w 2006 lub 2007 roku ale nie pamiętam procedury

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Wujek Rafał
Zarejestrowani

W Bielsku Serwis Renault Wektro - po rozmowie telefonicznej - podjechać, popatrzą - 200 zł za usługę, przygotują, nakleją w cenie ... Dzwonię dalej do Wektor Oświęcim - słyszę, że taka usługa płatna - 400 zł ... se myślę - super ... kogoś poniosło ... wylądowałem w starostwie z prośbą o nadanie zastępczej tabliczki znamionowej ... nasłuchałem się o jakiś ekspercie, może będzie potrzebny, może nie ... złożyłem wniosek o wydanie (koszt 10 zł) i czekam na telefon bo w czasie pandemii oczywiście nie dostaniecie się tak łatwo do urzędnika... jak otrzymam decyzję to tabliczkę wyprodukują mi na oskp gdzie robię przeglądy za 36 zł ...

Odpowiedz
JaGr
Zarejestrowani

Mam pytanko odnośnie tabliczki znamionowej, czy gdzieś znajduje się "instrukcja", co oznaczają kody na tabliczce - naklejce w drzwiach?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości