Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

INNY Kierunkowskaz


maciej1486
Zarejestrowani

op Od kilku dni mam dziwny problem w Megi

Jadę sobie i włączam kierunek prawy i tak np kilka razy, a za którymś razem sygnalizacja wł kierunku cyka tak jakby szybciej i dzieje się tak do czasu gdy nie zgaszę auta potem znów kilka razy mogę sygnalizować skręt w prawo, aż potem zacznie cykać szybciej. Dziś otwierając auto zauważyłem, ze prawa żarówka nie świeci ściągnąłem nadkole i dla pewności włączyłem kierunek i świeciła i przy otwarciu auta również więc o co chodzi ?Sad

Dzieje się tak tylko podczas skrętu w prawo i tak samo dziś przez chwile nie paliła się prawa żarówka... od czego zacząć ?

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

obstawiam że żarówka się już przepala, już niebawem nadejdzie jej kres.
Proponuję wymienić żarówkę i zobaczyć czy sytuacja się będzie powtarzać.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Odstawiam dokładnie tak samo jak Mati Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op
(09-04-2015, 20:00)Mati napisał(a): obstawiam że żarówka się już przepala, już niebawem nadejdzie jej kres.
Proponuję wymienić żarówkę i zobaczyć czy sytuacja się będzie powtarzać.

Ty mnie chłopie nie strasz bo za cholerke nie wiem jak ją wymienić !! Sad((((

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Jak nie wiesz Maćku ? Biggrin Biggrin Biggrin masz tylko po trzy na stronę Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op To zapewne będzie ta w reflektorze z przodu Sad
Tylko jak ja się tam dostanę

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

od nadkola jak dobrze pamiętam moją Megane Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

maciej1486 napisał(a):Dzieje się tak tylko podczas skrętu w prawo i tak samo dziś przez chwile nie paliła się prawa żarówka...
dziwne że się tak dzieje?
to jak będziesz skręcał w prawo nie wbijaj prawego kierunku albo wbijaj lewy hahah
-sorx nie mogłem się powtrzymać Biggrin
maciej1486 napisał(a):Dzieje się tak tylko podczas skrętu w prawo

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

jak mruga szybciej to jest to zawsze oznaka przepalonej żarówki ponieważ przerywacz ma wtedy inne obciążenie Biggrin

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

mojzesz92 napisał(a):to zawsze oznaka przepalonej żarówki
hmm nie świecącej również Biggrin a Maćkowi raz świeci a raz nie świeci

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości