Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

espace 2,2 dci


grzegorz1459
Zarejestrowani

op witam wszystkich jestem tu nowy uzytkownikiem i prosze o porade,pomoc tylko nie wiem czy to w tym dziale , od nie dawna jestem posiadaczem espace 4 2,2 dci 150 kM 2004r i pojawił się problem konsola klimatyzacji przestała działac wogóle nie reaguje nic nie wyswietla i te po stronie pasazera tez nic sprawdziłem bezpiecznik jest ok moze ktos miał cos podobneg

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

grzegorz1459 napisał(a):espace 4 2,2 dci 150 kM 2004r
tu jest scenic-forum wiec średnio sie znamy na espace ale witaj na forum

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Cześć.

Zdaje się, że ten problem był omawiany na forum espace. Wbij w google "Problem z panelem klimy renault espace 4 2004"

Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Nie grzebałeś w clipie lub ddt2000? Ojciec ma ten sam model i kiedyś tak namieszał, że klima z dwustrefowej z nawiewami na tył była jednostrefowa, ale potem to jakoś odkręcił.

Odpowiedz
grzegorz1459
Zarejestrowani

op ale oto chodzi ze nic się nie dzieje nie wyswietla i się załancza

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Grześku poczekaj na blazejk ma doświadczenie z 2,2 dCi

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(20-04-2015, 19:48)PRZEMO napisał(a): Grześku poczekaj na blazejk ma doświadczenie z 2,2 dCi

Ale chyba Espace nie miał ?Thumbup

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ale myślę że w laguna są podobne rozwiązania

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

problem dotyczy panelu klimy, prawdopodobnie padły gdzieś połączenia elektryczne, ale to trochę wróżenie z fusów.

Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

funkoval napisał(a):problem dotyczy panelu klimy, prawdopodobnie padły gdzieś połączenia elektryczne, ale to trochę wróżenie z fusów.
Jak to często bywa wtyczka na połączeniu drzwi-karoseria od sprawdzenia tego bym zaczął.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości