Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pianownica


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Tak z ciekawości czym się różni dedykowana pianownica ręczna od czegoś takiego ???

[Obrazek: 49d2796f1441e50e56e954da99c687a8.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

To jest opryskiwacz, a nie pracownica ciśnieniowa - różnią się ciśnieniem roboczym, co przekłada się na jakość piany

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015, 14:07 przez funkoval.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Zasada działania jakby podobna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Sprawdź ciśnienie robocze - Gloria ma chyba 3 bar, w przypadku Master 2000+ od marolexa takiego nie osiągniesz.
No i kwestia rozpylenia - Gloria ma specjalne filce, sitka, przez które przeciska się roztwór i to powoduje jego spienienie.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Właśnie glorie chcę kupić i mnie zastanowiło czy to nie taki chłyt marketindody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Marolex daje 0,4MPa czyli 4bary

Jak zdążę kupić pianę przed majówką to w weekend przetestuję pianowanie zraszaczem z działki Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015, 15:05 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

Nie zadziała, trzeba by go odpowiednio przerobić. Gdzieś na Youtube jest tutorial co i jak trzeba. W każdym razie nie osiągniesz piany z Marolexa bez przeróbek :-(

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Oktawiusz właśnie wrzucił tutka.

Odpowiedz
Wujek Rafał
Zarejestrowani

Ja nabyłem miesiąc temu Epoca Tec One Foamer 2000 – Pianownica ręczna. Szczerze - jaj nie urywa - dopiero się uczę jak dozować płyn z wodą - jakie proporcje. Ale udało mi się 3 x auto umyć pianą bez karchera. Tylko trzeba siętrochę namachać z pompowaniem. Przy pełnym nabiciu jedne drzwi np można spryskać.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Proporcje to chyba 1:25


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Wujek Rafał
Zarejestrowani

Ekhm - to nie 1:4....

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości