Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wszystkie częsci blacharskie i mechaniczne Renault Scenic II phI


damio07
Zarejestrowani

op
(07-05-2015, 22:05)toster napisał(a): Byla w nim zmieniarka cd? Jak tak to jaka cena?

Tak jest zmieniarka oryginalna renault cena 100zł.

yatering
Zarejestrowani

Witam, szukam listwy między drzwiami (taka plastikowa czarna) od strony pasażera.
Oraz listwy drzwiowej tyl- od strony kierowcy- kolor złoty. Jaka cena? prosil bym ewentualnie o fotki

Fyox
Zarejestrowani

Mógłbym prosić o więcej zdjęć i cenę kierownicy z poduszką + wiązki od tempomatu i elementów niezbędnych do jego montażu?

damio07
Zarejestrowani

op
(06-05-2015, 22:25)Antek napisał(a): Interesuje mnie ramka mieszka jeżeli ma zaczepy i bliższe zdjęcia zewnętrznych klamek no i cena

Ramka mieszka jest w bardzo dobrym stanie, ma wszystkie zaczepy cena 30zł, klamki też są cena 50zł sztuka przednie, 40zł sztuka tylne.    
   
   
   

(07-05-2015, 15:24)frytek161 napisał(a): interesują mnie skórzane boczki drzwi poproszę zdięcia

Wysyłam zdjęcia boczków
   
   
   
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2015, 07:53 przez damio07.)

frytek161
Zarejestrowani

jaka cena boczków ?

Fyox
Zarejestrowani

Jak z tą kierownicą kolego Biggrin

frytek161
Zarejestrowani

damio jaka cena za te boczki?

snoffy
Zarejestrowani

Jakie to dokładnie radio? Możesz podać jego nazwę z My Renault? Jaka za nie cena razem z kostkami?

Ile za czujnik cofania?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2015, 12:48 przez snoffy.)

Oktawiusz
Zarejestrowani

Ja mam takie radio, to jest Carminat z nawigacją. Nie wiem czy będzie gadać z licznikiem bez reszty instalacji pod GPS

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
snoffy
Zarejestrowani

Oktawiusz, właśnie jestem prawie pewien że o taki mi chodzi. Nawigacja u mnie to Carminat 2, płytkę do niej wkładam pod fotelem pasażera.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości