Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Przyciemnienie szyb


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Dużo u Was kosztuje przyciemnienie szyb w Scenicu'u?
Mi w Sokołowie Podlaskim za zrobienie tyłu krzyknęli 440zł.

To dużo/nie dużo?
Wiem, że można samemu ale mimo tego, że jestem przy okazji pianistą to jednak zdolności manualnych to takich rzeczy nie mam. Oklejałem blat ostatnio okleiną i efektami wcale nie ma co się chwalić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015, 19:54 przez Asia.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kermitzaba

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Sądziłem, że do oklejania wyjmuje sie szyby co by folia podeszła ładnie pod uszczelki.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

zapytaj tutaj: 695 218 650, frima Gawron detail na Postępu w Wawie

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op thx, jutro przedzwonię. Mam bardzo blisko do nich.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
ZygaM
Ale omijaj Raszyn, przy kościele, to chyba grójecka. Za samą tylną powiedzieli mi 400. Ja znalazłem w Radomiu po znajomości, 200zł bez tylnej szyby. Za tylną dodatkowo 200 zł bo ogrzewana. Ciężko mi się wybrać.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Dałem coś poniżej 400 zł w Bielsku- Białej za poprzedniego czarnucha i obecnego białasa Biggrin
Ten czarnuch - fabrycznie był Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Jak bedziesz juz wszystko wiedzial jakie ceny napisz tu co się dowiedziałeś

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Borys
Zarejestrowani

Złotów , cały tył > drzwi , boczki , tylna < = 270 pln. Bez homologacji - atestu.
Krukówko , chciał 400 pln. Z homologacją - atestem.

Borys pozdrawia.   www.hopsasa.com.pl

By na lodzie kręcić kółka ; zapnij pasy, gaz i dwójka !! 
1.5 dci , 105 km , 07r . 
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

na tył nie trzeba atestu

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości