Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wybrać GS II pb 2.0 - pomocy


domerron
Zarejestrowani

op Witam

Szukam scenica z lat 2006-2009 w 2.0 pb - lub z lpg.

Może ktoś z was widział ten egzemplarz?: http://otomoto.pl/oferta/renault-grand-s...c8e291c651

Mam kawał drogi do tego samochodu - każda opinia jest pomocna.

To auto ma silnik f4r?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2015, 15:12 przez domerron.)

adi84
Zarejestrowani

Wygląda znośnie ale patrzę z telefonu. To zwykłe 2.0 idealne do lpg . Kzfr tylko sprawdzic.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2015, 21:28 przez adi84.)

Bora
Kobiety

Fajny egzemplarz , i faktycznie wygląda na ideał , i ten przebieg wiarygodny Biggrin
Ja bym pop niego jechała Biggrin

domerron
Zarejestrowani

op Byłem zobaczyłem i kupiłem. Pełna historia w Renault, i na duńskiej stronie przeglądy, książka serwisowa pokrywała się z salonem Renault. Nie bity zmierzyłem dobrym sprzętem ale ma parę rzeczy do dopieszczenia:
małe przetarcie na drzwiach do spolerowania, pęknięta lampa tył, łożysko koła tył się kończy, klima do odgrzybienia, na uszczelkach okien glony - chyba nigdy nie były czyszczone, prowadnica szyberdachu do przesmarowania, w reflektorach przednich pod światło drobny kurz, odpryski od kamieni na przedniej szybie. Samochód od strony technicznej zadbany - ASO, od strony wizualnej trochę olany - lakier wosku a plastiki Plaka to od nowości nie widziały ale to może i dobrze bo widać że nie picowany na ostatnia chwilę. Jak ogarnę się z czasem i go wyczyszczę to zapraszam do galerii. Nie myślałem że to kiedyś powiem ale polecam ten komis.

Asia
Kobiety

Gratuluję zakupu, temat zamykam. Zapraszam do założenia galerii

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości