Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Gniazdo zapalniczki pod gałką zmiany biegów nie działa


TomaszB
Moderatorzy

Od tej zapalniczki bezpiecznik jest za małym schowkiem, koło lewego kolana kierowcy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016, 20:40 przez TomaszB.)

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi TomaszB za ten post post:
  • sylfon
sylfon
Zarejestrowani

(07-08-2016, 20:40)TomaszB napisał(a): Od tej zapalniczki bezpiecznik jest za małym schowkiem, koło lewego kolana kierowcy.
Dzięki kolego, poszukam sobie oznaczeń który to bezpiecznik odpowiada za zapalniczkę.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Wojtas_BB
Zarejestrowani

(07-08-2016, 19:16)sylfon napisał(a): Pod siedzeniem wszystkie bezpieczniki są dobre. Koło akumulatora nie sprawdzałem bo juz późno. Czy zapalniczki mają oddzielne bezpieczniki, czy są powiązane z innymi odbiornikami? Wszystko mi działa w aucie poza tą nieszczęsną zapalniczką.
Pod siedzeniem są bezpieczniki od tylnego zestawu gniazd i od gniazda w konsoli (podłokietnik)
Bezpiecznik od gniazda przy lewarku biegów powinien być w skrzynce przy drzwiach kierowcy (po wyjęciu schowka na jego odwrocie masz oznaczenia z nr bezpieczników)

Pozdrawiam Wojtas_BB
Citroen C5 Aircross, 1.2 PT, 2023
Seat Arona, 1.0, 2021
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Wojtas_BB za ten post post:
  • sylfon
sylfon
Zarejestrowani

Problem rozwiązany, przepalony bezpiecznik. Zapomniałem o tych bezpiecznikach koło kierowcy
Dziękuję wszystkim za pomoc

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi sylfon za ten post post:
  • scrabi
Lepus
Zarejestrowani

Że tak spytam, czy jakieś gniazdo zapaliczki jest zasilane cały czas? Tzn bez naciskania na START, czyli przekręcenia kluczyka jak to drzewiej bywało.

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Lepus za ten post post:
  • czoczo83
PRZEMO
Administratorzy

Wszystkie zasilanie po przekreceniu kluczyka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Lepus
Zarejestrowani

No to kiepsko to zrobili, powinno być przynajmniej jedno zasilane wprost, tylko po bezpieczniku. Nie wiem, czy to teraz taka "moda" ale w poprzednich autach miałem zasilanie bez kluczyka. Czasem to wygoda.

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

zawsze można sobie samemu zrobić takie gniazdo Biggrin

również mi tego brakowało jak byłem nad wodą a tel trzeba było naładować

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016, 19:54 przez Mati.)

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(08-08-2016, 19:48)Lepus napisał(a): No to kiepsko to zrobili, powinno być przynajmniej jedno zasilane wprost, tylko po bezpieczniku. Nie wiem, czy to teraz taka "moda" ale w poprzednich autach miałem zasilanie bez kluczyka. Czasem to wygoda.
A ja wlasnie w vw musialem zrobic myk by byl po stacyjce bo cb i kamerka nie wyl sie po zamknieciu auta.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Grzesieksz
Zarejestrowani

Podepne się pod temat. Czy oświetlenie gniazda zapalniczki pod lewarkiem jest na innym bezpieczniki niż zapalniczka?

Jest jak jest Biggrin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości