Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Kupię relingi od Scenic Conquest


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Jak w temacie. Szukam takich relingów. Alle.... i OL..... już przejrzane ale może gdzieś Wam coś wpadnie w oko. Na all... jest jedna para za 400zł (to za drogo dla mnie) i jeszcze jest bez osłon na mocowaniach.

Szukam całego kopletu za rozsądne pieniądze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2015, 21:43 przez Asia.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Wojtgda
Zarejestrowani

też szukałem tego tematu ponieważ mam oryginalne belki montblanc do relingów. ale odpuściłem i szukam dobrej oferty na zwykłe relingi swoje belki sprzedam, a mam nowe raz używane pełny komplet.

prins888
Zarejestrowani

Oktawiusz do swojego chcesz relingi od Conquest?

Oktawiusz
Zarejestrowani

op Prins, taki jest plan


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
prins888
Zarejestrowani

Mhm, do Scenica nie wiem czy pasują relingi od Conquesta, do Grand Scenica nie pasują na 100 % ;)

Oktawiusz
Zarejestrowani

op Do krótkiego pasują, już sprawdzone. Montowane są w otwory montażowe te same co do belek poprzecznych

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
andrzej27r
Specjalisci

zawsze możesz wstawić po przeróbce od laguny II albo megane II,wystarczy skrócić reling

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2015, 20:01 przez andrzej27r.)

Oktawiusz
Zarejestrowani

op a te są po 25-35zł. Pytanie czy to rzeźbienie czy łatwa robota ale do tego założę oddzielny wątek w dziale technicznym.
Załóżmy, że religów od laguny albo M II też szukam. Na allegro niby sporo ale jak już mają takie być to niepodrapane. Może ktoś ma i chce się pozbyć?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
prins888
Zarejestrowani

tutaj dwie fotki Scenica z przerabianymi relingami bodajże od Pasata i Laguny:
[Obrazek: hqb6hGA.jpg]
[Obrazek: SlUBIkY.jpg]

PRZEMO
Administratorzy

Ale to grand

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości