Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Wycieraczki szyb


PRZEMO
Administratorzy

Opcja awaryjna: wymiana samej gumy Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op PRZEMO, dużo płaciłeś za przednie VALEO/Bosch? Polukałem po allegro i kurka małe sumy to to nie są.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2014, 20:17 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Niestety drogo Sad
ale i tak poczekałbym do wiosny z wyminą Biggrin
najbardziej niszczą się od śniegu i lodu Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Espera
Do trojki komplet na przod 150 zl i stanialy z 250!

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Chyba zainwestuję w marketowe jakieś. Prawa mi nie zbiera wcale. Jeszcze musze sprawdzić, bo może przez rozgruchotany mechanizm zwyczajnie nie dociska pióra i dlatego.
Nie wiem czy i tak latem auto nie pójdzie na sprzedaż, więc 150zł za pióra się chyba mija teraz z celem. Kroi mi się auto służbowe i wtedy sens trzymania diesla na przejażdżki od święta już zupełnie straci sens.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2014, 20:22 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Życzę służbowego Scenica Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Firma lubuje się w KIA, pewnie będzie coś w okolicy Ceed. Co zrobić... Nie będę wybrzydzał. Narazie nie ma co gdybać. NIe zamierzam jeździć rupieciem dlatego techniczne usterki będę naprawiał do czasu sprzedaży sumiennie i na bieżąco.
No ale nie o tym temat.
Jakies sugestie/doświadczenia z punktem 1?
Próba wytłumaczenia logiki punktu 3?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
Chłit makertindody

Odpowiedz
kermitzaba
na zimę kup jakies tanie zwykłe a wiosną jak stopnieje śnieg to kupisz lepsze a marketówki zostawisz znowu na zimę

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Tak będzie trzeba zrobić.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości