Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Szyby nie działają płynnie


perrin
Zarejestrowani

op No po prostu hit... Trzy szyby działają płynnie i normalnie i to bez żadnego programowania. Tak od siebie zaczęły. Jedynie jedna tylna była do przyuczenia, ale dałem radę Thumbup

Dzięki wielkie za pomoc ;)

[Obrazek: 63957.jpg]

Nie musisz być rowerzystą, żeby zwrócić na to swoją uwagę: 150 centymetrów dla rowerzysty!
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Super że się udało Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Artur 83
Zarejestrowani

Witam ja też mam problem przód już chodzi okaże tył mi cały czas skacze i może coś nie tak ale i dłużej i krócej trzymałem może popołudniu się pobawię ale to w końcu jak na dół i trzymam i potem skokami do góry i trzymam czy tylko jak jest szyba zamknięta to trzymam i różnie karzą 10 sekund potem prawie minutę oszaleć idzie czy od nowa odłączyć aku i jeszcze raz całą procedurę od nowa dzięki za wszelką pomoc

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Przy zamknietych szybach przytrzymaj do gory przelacznik. Tak jakbys chcial je domknac mimo ich zamknietej pozycji. Nie otwieraj ich wczesniej. Wystarczy raz je domknac, ale skorzystac musisz z tej pozycji nr dwa przelacznika, czyli go pociagnac i jeszcze troche pociagnac.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2019, 09:40 przez A2-eR11.)

Odpowiedz
neophyte
Zarejestrowani

Winny może być jeszcze moduł silniczka podnośnika szyby. U mnie też było podobnie. Niby reszta się programowała a z jedną był problem. 
Najlepsze jest to, że po wymianie nie trzeba po podłączeniu akumulatora już programować szyb  Clap

Odpowiedz
bruzdi29
Zarejestrowani

Zadziałało i u mnie  Clap Dziś właściwie pierwszy raz otwierałem szybę i już nerwy, chciałem zakładać kolejny temat a tu taki ,,suprajs"

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi bruzdi29 za ten post post:
  • pol-pol




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości