Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II dokładanie siedzeń 3 rząd


dariowie.p
Zarejestrowani

Ja już temat przerobiłem mam zamontowane dodatkowy 3 rząd siedzeń nawet wbity w dowód. Powiem tak pod blachą jest ta śruba ale ja nie chciałem wymieniać foteli z wersji 7 osobowej więc zrobiłem tak ze tej śruby wogle nie montowałem obciekłem i pod spawałem wystarczy miejsca na nogi dziecka troszkę przesuwając do przodu fotel 2 rzędu. Może kiedyś znajdę fotele od 7 to się zastanowię czy zmieniać żeby było fabrycznie na razie to wystarczy a i tak sporadycznie wożę dziecko Pozdrawiam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 12:30 przez dariowie.p.)

Odpowiedz
homosum
Kobiety

(30-06-2015, 15:31)domerron napisał(a): Witam po weekendzie. Dołożyłem siedzenia. Zdaje sobie sprawę z podłogi - miejsca maja być dla dzieci a jeszcze nie są w wieku szkolnym - właściwie to potrzebuje 6 miejsc.

Dodam kilka zdjęć z przymiarki jak wygląda podłoga pod drugim rzędem siedzeń w pięcioosobowym GSII.

W przyszłości wydaje mi się, że nie będzie problemu aby rozwiercić zgrzewy i założyć plastikowe spody siedzeń, styropian i brakujący kawałek wykładziny (jak będę miał endoskop to się upewnię i zaglądnę w dziurkiNaughty). Na dzień dzisiejszy muszę jeszcze zabezpieczyć kabelek i kawałek wykładziny dołożyć pod nogi. Badania pieczątka... i jedziemy.

Jeśli ma ktoś z Was zdjęcie siedzeń drugiego rzędu i całej reszty podłogi to chętnie pooglądam.

primo:jestem NOWY i nie do końca kumam jak się obsłguje to forum **od tygodnia mam megane
 scenic 2 5osob ***od kilku lat jestem 2krotnym dziadkiem ****wczora wkombinowałem te 2 siedzonka PROBLEMY: 1.goła blacha pod nóżkami  2.czym przykryć po złoźniu fotelików
Mati napisał 06-06-2017, 10:05:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami

Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 http://www.scenic-forum.pl/Ogloszenie-Re...enic-Forum 
powinien znajdować się w Powitaniach http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania tam się przywitaj.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017, 10:05 przez Mati.)

Odpowiedz
diablo79
Zarejestrowani

z tego co pamiętam siedzenia w pięcioosobowym GRANDzie są identyczne jak w krótkim SCENICu. Natomiast w siedmioosobowym siedzenia mają dłuższe szpilki do zaczepów i inny rozstaw + blacha z przodu na których siedzenia się odchylają jest inna
Opanowałam to ale jeszcze trzeba zrobić miejsce na nogi - dobrą wyrzynarkę i spawarkę a najlepiej zgrzewarkę jak w fabryce
Jeżeli ktoś ma chęci i nie boii się przeróbek blacharskich to polecam. nie jest to robota na 5 minut. dobry dzionek zleci albo 2

Espace 2.0 dCi 147 kw
Diagnostyka CLIP + programowanie kart 506-526-200
Odpowiedz
oliwek
Zarejestrowani

Fotele z Granda 7 osobowego nie pasują do 5 osobowego. Właśnie to sprawdziłem bo chciałem wsadzić sobie skórę a znalazłem fajny zestaw od 7 osobowego i *****. nie pasuje rozstaw mocowania tego na tych zawiasikach. Nie wiem jak od krótkiego bo nie mam jak sprawdzić ale krótki ma te takie "prowadnice" od pasów z tyłu na prawym i lewym fotelu więc krótki to raczej odpada. a taka była piękna wizja posiadania scenica w pół skórach ,,, i czar prysł Sad

Odpowiedz
RobercikN
Zarejestrowani

W 7os nie ma szuflad pod siedzeniami bo podloga jest nizej zeby 3 rzad mial jak wchodzic

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
oliwek
Zarejestrowani

dobra to inaczej, czy fotele z krótkiego w takim razie pasują do Granda ?? 5 osobowego ?? hmm muszę się spiknąć z kimś z 3miasta kto ma zwykłe szczenię i sprawdzić Biggrin

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Na 99% pasują


Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
oliwek
Zarejestrowani

dobra to jeszcze inaczej, czy da się przełożyć same mechanizmy mocowania foteli ? chodzi mi o dolne mocowania z moich foteli. odkręcam te od granda, wkręcam swoje i mocuję u siebie, a zostaje tylko materiał, da się tak w prosty sposób czy to mało realne ?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości