Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Golarka elektryczna...


Mati
Zarejestrowani

op Proszę o wypowiedzi osób które stosowały golarki i wiedzą coś w tym temacie, mam dosyć twardy zarost, zwykłe maszynki mnie poniewierają ;)
Maszynka która sobie dobrze radziła to Mach 3 na wkłady, teraz chcę wypróbować golarkę...
Jeśli chodzi o koszta to chce w granicach max 150zł, wiem i widziałem że są i po 600zł i więcej, ale chcę abyście mi coś doradzili do takiej kwoty.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
bartas
Zarejestrowani

Ja mam maszynkę za ok. 200 zł i ............. leży mało używana w półce. Lepiej ogolę się zwykłą jednorazówką Biggrin

PRZEMO
Administratorzy

Właśnie wiem że to jest problem Biggrin
też bym coś wybrał ale nie wiem czy jak kupię to będę używał Sad Więc też czekam na więcej opinii.

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
mojzesz92
Moderatorzy

Jak dla mnie świetna sprawa. Tata ma jakiegoś philipsa własnie w cenie 150-200 to sobie czesto pożyczam Thumbup

Bora
Kobiety

Ja kupiłam mężowi golarkę z brauna 120 zł w promocji była - nie nadaje się do niczego , zwrotu juz nie mogłam zrobić bo to taki sprzęt że go nie przyjmują . Oddałam bratu któremu zarost dopiero się "rzuca" także jemu pasuje choć też niekoniecznie .
Teraz u mnie w tesco były te trzy głowicowe w promocji - one są niezłe - ale koszta też są niezłe ...
W końcu kupiłam mężowi ten zestaw http://m1.agitomedia.pl/image/700x700/0/...1757.2.jpg i jest zadowolony . Szkoda kasy na te elektryki bo później tylko w szafie leżą .

Ferguss
Przyjaciele forum

Kumpel ma jakąś Philipsa za 1200zł (jakaś nowość z grudnia zeszłego roku), niby achy i echy ale mówi że i do zera nie goli tak jak tradycyjne maszynki Biggrin

Espera
Też używam Mach3 i nie ma lepszego sprzęta. Kiedyś próbowałem elektrycznych różnych firm i nie dość, że nie ogoli to jeszcze ryj był cały czerwony.

Ferguss
Przyjaciele forum

Ja ostatnio zacząłem używać jednorazówki, mam je na kilka razy ale chyba wychodzą taniej niż niektóre z wkładami za cholernie wysokie pieniądze to raz, a dwa nie muszę szukać wkładów tylko biorę paczkę 15+5free i heja Thumbup

bartas
Zarejestrowani

Podobnie teraz robię jak Ferguss.

Kupiłem pakiet jednorazowych (lepszych) i zmieniam co ok. 2 tygodnie. Thumbup

Oktawiusz
Zarejestrowani

Ja używam elektrycznej od dobry paru lat. Pierwsza była Brauna z płaską głowicą - tragedia. Do mojego zarostu się nie nadaje. Dziś używa jej mój dziadek i on się nią goli na pupcie niemowlaka.
Ja zaraz kupiłem Philipsa trzygłowicowego. Grunt to głowice conamniej HQ8. Moja wygląda tak http://www.philips.pl/c/pielegnacja-cial...55_16/prd/ tylko w mojej nie ma trymera.
Fakt, że na gładziutko zupełnie się nią nigdy nie ogolę. Normalna maszynka jest przy tym niezastąpiona. Jednak przy tempie przybywania zarostu na moim licu na normalne maszynki bym nie wydolił.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości