Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Jaka instalacja gazowa do Scenic I ph II


andrzej0075
Zarejestrowani

op Chciałbym zamontować instalacje gazową do Scenica I ph II rocznik 2001. Czytałem, że najlepiej zakładać instalację sekwencyjną. Może ktoś mi doradzić na jakich podzespołach ma być ta instalacja i na co zwracać uwagę przy ich wybieraniu. Z góry dziękuję za porady Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2014, 10:39 przez andrzej0075.)

Odpowiedz
Espera
Jeśłi raczej nie wyjeżdżasz poza PL zakładaj STAGa. Dobra, tania i dobrze serwisowana instalacja.

Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

Jak montowałem lpg to tylko BRC (znajomi też), ale nie był to świadomy wybór, po prostu nasz sprawdzony gazownik na tym pracował. Problemów podczas użytkowania nie stwierdzono.

Odpowiedz
Espera
Ja też mam BRC ale tylko dlatego by mieć ew. serwis w Europie. Jeśli bym nie wyjeżdżał to brałbym STAGa. BRC ma jedną wadę - cenę.

Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

To fakt, tanie instalacje nie były - były opcje tańsze w innych firmach.

Odpowiedz
andrzej0075
Zarejestrowani

op Dzięki chłopaki właśnie brałem pod uwagę 2 opcje:
1. BRC Sequent Plug&Drive
2. AC Stag 4-300 ISA-2

Skoro Stag będzie OK i jest do tego tańszy to pewnie się na niego zdecyduję. Choć spytam się i o cenę za BRC. Jak coś będę wiedział dam znać

Odpowiedz
Espera
Ja mam właśnie tą BRC P&D. Fajna rzecz ale koszty..
Bierz STAGa

Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

Online
też mam staga ISA2 i polecam Biggrin

Odpowiedz
andrzej0075
Zarejestrowani

op Grześ fachowcu gadałem dzisiaj z gazownikiem i mówił że będzie montował coś na OPTIMIE nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Dopytywałem go o Staga i mówi, że tak i cały czas o tej OPTIMIE i mówi że da się lepsze wtryski. Kosz instalacji wycenił na 1900-2200. Grześ co to ta OPTIMA?

Odpowiedz
Espera
Szczerze? Nie znam sprzetu.
Szczerze? Odpusc. Wcale nie najtansza a gosc przywiaze Cie do siebie bo tego prawie nikt nie ma. A wtedy moze cie gosxiu wydoic z kasy.
Poza tym jesli to nowosc to nie znasz dnia i godziny jak moze pasc. To tzw. Choroba wieku dzoeciecego.
Takie jest moje zdanie.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości