Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC III Automatyczny hamulec ręczny


Oktawiusz
Zarejestrowani

Tak ale clip to dedykowana sonda diagnostyczna do renault.
Popatrz za kimś kto ma i się zna na tym a nie tylko skasuje błędy. Trzeba popatrzeć na stany po naciśnięciu pedałów. Zmiana skrzyni na inną (inny model) powinna być także okraszona zmianą informacji o niej w sterowniku silnika i być może innych podzespołach.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

Toć pisałem Thumbup
Czujnik pedału sprzęgła może być po prostu nie widziany (i nie wymagany jako niezbędny) przez układ pamietajacy czasy skrzyni automatycznej, jednocześnie układ hamulca ręcznego już bez czujnika się nie obejdzie.
To taka hipoteza.,

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

A to automat był tak?? To w takim wypadku zmiany potrzebne są i w liczniku.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Pobo1315
Zarejestrowani

op Nie. Manual 6cio biegowy. Pisałem w pierwszym poście. Dodatkowo podczas jazdy zapala sie kontrolka z kluczykiem i informacja SKONTROLUJ SAMOCHÓD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Tym bardziej wizyta na kompie

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(25-07-2015, 15:19)ko-ma napisał(a): Toć pisałem Thumbup
Czujnik pedału sprzęgła może być po prostu nie widziany (i nie wymagany jako niezbędny) przez układ pamietajacy czasy skrzyni automatycznej, jednocześnie układ hamulca ręcznego już bez czujnika się nie obejdzie.
To taka hipoteza.,
Wczesniej pisal ze manual

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

No to czujnik w krainie wiecznych łowów.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(25-07-2015, 15:26)Pobo1315 napisał(a): Nie. Manual 6cio biegowy. Pisałem w pierwszym poście. Dodatkowo podczas jazdy zapala sie kontrolka z kluczykiem i informacja SKONTROLUJ SAMOCHÓD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Teraz to mozna gdybac bez podlaczenia pod komputer nic nie zadzialasz

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Pobo1315
Zarejestrowani

op Mam nadzieje ze to nic poważnego. W poniedziałek udam sie do serwisu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

A ma ktos pomysl na to ze auto stoi 3 tyg a reczny puszcza po dodaniu gazu?

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości