Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II Czy silnik z Forda wejdzie do scenica?


Patrys4891
Junior Administratorzy

Erape, różni ludzie robią różnie dziwne rzeczy.
Jedyne ograniczenia to czas i pieniądze. Jak to masz to się baw.
Jeżeli liczysz na niskie koszty takiego swapa, to niestety obawiam się że dostaniesz na głowę nie jeden kubeł zimnej wody.

Thumbup
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

(05-08-2015, 08:14)maciej1486 napisał(a): Wiem ze ktos do Twingo wlozyl od Megane ale tutaj pol focusa w scenica trzeba by wsadzic;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy myślimy o tym samym. Jakieś półroku temu było dk sprzedania zielone twingo z silnikiem 1.4 100KM z megany

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(05-08-2015, 13:33)mojzesz92 napisał(a):
(05-08-2015, 08:14)maciej1486 napisał(a): Wiem ze ktos do Twingo wlozyl od Megane ale tutaj pol focusa w scenica trzeba by wsadzic;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy myślimy o tym samym. Jakieś półroku temu było dk sprzedania zielone twingo z silnikiem 1.4 100KM z megany
Kolor sie zgadza

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

jeszcze się żaba nie sprzedała

Thumbup
Odpowiedz
Erape
Zarejestrowani

op Słuchajcie wszyscy ja myśle o całkowitej przebudowie szczeniaczka mam prawie 70 tyś na to.
Poszerzanie nadkoli, zmiana całego podwozia, wszystko, nowe koła, zderzaki wydechy... Dosłownie wszystko. Jedyne co zostanie (na razie) to wnętrze ale i tak bedzie robione prawie od podstaw. Biggrin
Nie chce sie porywać z motyką na słonce dlatego na razie sie orientuje czy coś sie zmiesci albo czy jest mozliwosc przerobienia czegos tak jak ja chce.

Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o napęd, jest możliwość przerobić napęd przód na tył/4x4 w sensie czy jest taka możliwość przy nowym układzie napędowym, wtedy podarowałbym sobie ten silnik forda, i wziął boxera z imprezy wrx sti

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

łooo to na bogato lecisz. Nie doceniłem Cię.
Projekt może być bardzo ciekawy i jestem ciekawy efektów, tylko obawiam się że tu nie będzie zbyt wielu tak pozytywnie zakręconych.
Na forum http://www.renault-sport.pl/ jest wiele osób, które lubują się we wszelkiego typu przeróbkach.
Myślę że tam otrzymasz profesjonalne porady Biggrin

Ja czekam z niecierpliwością na rozwój projektu Biggrin

Thumbup
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(05-08-2015, 19:11)Erape napisał(a): Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o napęd, jest możliwość przerobić napęd przód na tył/4x4 w sensie czy jest taka możliwość przy nowym układzie napędowym, wtedy podarowałbym sobie ten silnik forda, i wziął boxera z imprezy wrx sti

Zawsze można ciąć podłogę i wspawać tunel do 4x4 Biggrin

Widzę gruby projekt, zastanawia mnie tylko dlaczego na bazie S I, ale to już kwestia gustu, nie zamierzam krytykować.

Odpowiedz
gebi
Zarejestrowani

Pewnie się da, mam kolesia w corsie włożył 2.0 pb z vectry teraz myśli aby zrobić 4x4

Odpowiedz
Erape
Zarejestrowani

op Wizje w głowie mam, zastanawiam sie czy nie wziąć kogoś kto mi to narysuje i potem żeby mechanicy tego nie spartolili...

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

(05-08-2015, 19:44)gebi napisał(a): Pewnie się da, mam kolesia w corsie włożył 2.0 pb z vectry teraz myśli aby zrobić 4x4

W Corsie A jeździł 3,0 V6 ...
I zmieścił się.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości