Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Triki Scenica


Oktawiusz
Zarejestrowani

op W Sceniku 2 w żadnym roczniku hands free nie ma tak żeby się sam zamykał po oddaleniu. Do zamykania są przyciski na klamkach.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
waldomi
Zarejestrowani

(30-09-2016, 06:25)Oktawiusz napisał(a): W Sceniku 2 w żadnym roczniku hands free nie ma tak żeby się sam zamykał po oddaleniu. Do zamykania są przyciski na klamkach.
Dzięki

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L31 mit Tapatalk

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Spam czy to jest wątek, dział, do takich pytań?

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
44ra88
Zarejestrowani

A mam pytanie, jak można potem wyłączyć ten zapłon?
Próbowałem jakimiś ;logicznymi sposobami, ale żaden mi nie zadziałał, zna ktoś odpowiedź?
Jedynie co rozwiązuje problem, to po prostu odpalenie a potem zgaszenie, co nie do końca mnie zadowala, bo nie zawsze chce aby ten silnik był odpalony jak coś grzebię a mi potrzebny zapłon.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Wyjmujesz kartę i naciskasz start stop. Ot tyle

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

(22-10-2016, 10:50)44ra88 napisał(a): bo nie zawsze chce aby ten silnik był odpalony jak coś grzebię a mi potrzebny zapłon.
naciskasz przycisk start/stop bez sprzęgła lub hamulca i masz zapłon

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Pio i działają Ci wtedy wskaźnik paliwa i temperatury ? Chyba masz coś nietak

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Musisz wbić bieg i wcisnąć hamulec +start i masz zapłon. Tak to jest tylko 1 pozycja kluczyka.. było to już 1000 razy opisywane

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Fyox za ten post post:
  • KulusioWy
Mati
Zarejestrowani

było opisywane, również można dłużej ok 10sec trzymać start/stop, i włączą się wszystkie kontrolki, wspomaganie itd

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Mati za ten post post:
  • Fyox
A2-eR11
Zarejestrowani

wylaczenie zaplonu? dwa razy nacisnac guzik start/stop. Tak samo jak gaszenie silnika bez posiadania przy sobie karty. Naciskasz dwa razy i sie wylacza.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi A2-eR11 za ten post post:
  • 44ra88




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości