Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[K][GS II ph I 2004] Przełącznik lusterek


dizzyx
Zarejestrowani

op Kupię przełącznik regulacji lusterek (ze składaniem) do Scenica (Grand Scenica) II ph I.
Pilne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015, 13:14 przez Asia.)

Oktawiusz
Zarejestrowani

Tylko nie kup od angola bo są inne !!

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
pio555
Junior Administratorzy

504 191 766
części w Radomiu zadzwoń sobie powinni miec tylko pytaj czy nie z anglika

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
dizzyx
Zarejestrowani

op
Oktawiusz napisał(a):Tylko nie kup od angola bo są inne !!
Właśnie widzę.
Wszystkie są takie:
http://allegro.pl/przelacznik-regulacji-...80322.html
a ja mam że tak powiem lustrzane odbicie tego przełącznika... czyli mam rozumieć że taki jak w tej aukcji to od anglika?
Od anglika czemu nie pasuje? jakieś są zmiany na kostce? Czy tylko sprawa że lustrzane odbicie i jak włożę odwrotnie to będzie działał (ale odwrotnie)?

Generalnie rozebrałem i się w środku rozsypał... żona zbyt entuzjastycznie ustawiała lusterka...
A kurcze potrzebny ten przełącznik, jak bym sam jeździł to pal sześć, ale tu co chwila się zmieniamy :/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015, 10:34 przez dizzyx.)

Oktawiusz
Zarejestrowani

Regulacja będzie działać odwrotnie

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
dizzyx
Zarejestrowani

op A gdzie ewentualnie mógłbym znaleźć numer tej części?
Wyjąłem przełącznik, ale nigdzie nie znalazłem nic, co by pasowało do numeru przełącznika w sklepie (są 3 różne wersje na samą Europę, a na ryzyko nie będę zamawiał, bo koszty konkretne jak za taką pierdołę...)

ko-ma
Zarejestrowani

Pilnie potrzebny numer katalogowy przełącznika lusterek z funkcą składania. (zaczynający sie od cyfr 82..... )
mamy możliwość ściągniecia tej części tylko potrzebne jest konkretne wskazanie, której .
W wykazie dla tego numeru widnieją trzy, stosowane zamiennie (?) Podejrzewam, że jedna bez składania, druga ze składaniem, a trzecia... No właśnie ?

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
czecho
Zarejestrowani

A czy przypadkiem to numer nie jest na przełączniku?

dizzyx
Zarejestrowani

op
czecho napisał(a):A czy przypadkiem to numer nie jest na przełączniku?
Tak jak pisałem
dizzyx napisał(a):Wyjąłem przełącznik, ale nigdzie nie znalazłem nic, co by pasowało do numeru przełącznika w sklepie
Nawet rozebrałem przełącznik i nic tam nie ma.

Ale mam pomysł na naprawę, jak by się udało to zrobię foto i opiszę.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości