Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Mechanizm wycieraczek przód Scenic I PH II


midar
Zarejestrowani

op Witam!
Kupię jak w temacie. Mechanizm może być bez silniczka bo stary działa. Niestety reszta się rozsypała(pękła).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015, 13:14 przez Asia.)

Mati
Zarejestrowani

często te okrągłe plastiki pękają przy tych ruchomych częściach, ciężko Ci będzie znaleźć coś takiego w super stanie bo zawsze może to pęknąć Biggrin ja to potraktowałem w SI śrubą i skręciłem obydwa i już nie wyskakiwały z tych plastików

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
midar
Zarejestrowani

op
(10-08-2015, 23:29)Mati napisał(a): często te okrągłe plastiki pękają przy tych ruchomych częściach, ciężko Ci będzie znaleźć coś takiego w super stanie bo zawsze może to pęknąć Biggrin ja to potraktowałem w SI śrubą i skręciłem obydwa i już nie wyskakiwały z tych plastików
u mnie zblokowało prawą a później pękło koło miejsca mocowania do nadwozia. Temat zaczynam. Może ktoś coś ma. Jest różnica przed i po lifcie?

Mati
Zarejestrowani

midar napisał(a):Jest różnica przed i po lifcie?
tego nie wiem,
midar napisał(a):u mnie zblokowało prawą a później pękło koło miejsca mocowania do nadwozia
pękło to ramię które jest dłuższe, silniczek jest bardziej po stronie kierowcy, fajnie jakbyś zrobił tego zdjęcie może ktoś będzie miał pomysł jak to zrobić.
Kupowanie całego mechanizmu tylko dla tego plastiku jest aż dziwne, a sama ta część plastikowa jest.. powiedziałbym "jednorazowa"

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
midar
Zarejestrowani

op pękła aluminiowa. Jutro zrobię foto.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2015, 00:00 przez midar.)

midar
Zarejestrowani

op Foto:

Temat do zamknięcia> Już kupione: http://allegro.pl/show_item.php?item=5567831134

Załączone pliki

Miniatury
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2015, 11:33 przez midar.)





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości