Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Problem z radiem


UFOK
Zarejestrowani

op Mam Scenica z roku 2000. Posiadam w nim seryjnie montowane radio wraz ze zmieniarką płyt CD. Problem w tym ze podczas słuchania płyt radio samo przełącza sie na radio fm. Co mu odwaliło ???

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014, 16:36 przez Oktawiusz.)

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ustawienie news y

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
UFOK
Zarejestrowani

op A po naszemu?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Przełącza się na wiadomości?

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
UFOK
Zarejestrowani

op Tego cholercia nie wiem ale sprawdze jutro i jak co podjade na twój piekny bruk pod chaupą.

Odpowiedz
ZygaM
Wciśnij raz na manetce prawej radia na miejsce INFO, jeśli nie zadziała przytrzymaj. Na wyświetlaczu pokaże Ci się, że wyłączono.

Odpowiedz
jarpen
Zarejestrowani

A czy mając oryginalne radio i zamienię je na jakieś lepsiejsze (z usb itd) będzie działało mi sterowanie z kierownicy??

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Jest taka opcja przy niektórych radiach przy zastosowaniu adaptera

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

UFOK w manualach jest instrukcja do radia seryjnego tam jest wszystko co i jak odnośnie funkcji inews i itraffic które pewnie masz włączone

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2014, 15:42 przez pio555.)

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
goralsky
Zarejestrowani

Może ktoś zalinkować instrukcję do oryginalnego radia bo nie mogę namierzyć ?

Prędkość nie zabija, lecz zbyt szybkie jej wytracanie.

[Obrazek: 1231063.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości