Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wymiana licznika


TOMI
Zarejestrowani

op Wie ktoś jakie są oznaczenia do Renault Scenic 1.9dci 2002?
Na tym nowym mam:
X64 ADAC EU
21658590-7
V6.02
19-2-01 21658869 A
NS1907540-C

Odpowiedz
Smigolek
Zarejestrowani

Witam, mam takie dziwne pytanie zepsuł mi się prędkościomierz w Sc1 ph2 1.6 75kw 16v automat z 2000r. Chciałem kupić nowy na allegro i znalazłem również z automatu z tym ze z 1999r 2.0 8v. Licznik jest tego samego producenta tylko nie znam się na tym zabardzo i nie wiem czy mogę kupić licznik od innego silnika. Będę wdzięczny za jakoś pomoc i doradzenie:-)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Taki wątek już mamy. Ostatnio nawet opisywany dla takiego samego scenika.
Serio masz scenika z 83r ?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
pawlo187
Zarejestrowani

(26-08-2015, 15:51)Oktawiusz napisał(a): U Ciebie zadziała od razu. Tylko pamiętaj, że z kupionym licznikiem przyniesiesz jego przebieg na wyświetlaczu.
Kup tylko taki sam licznik, bo były dwa rodzaje ! Zamiennie nie działają
Czyli stary przebieg i nowy z licznika się zsumuja??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Nie, licznik będzie pokazywał taki przebieg jaki ma zapisany " w sobie ".

Odpowiedz
pawlo187
Zarejestrowani

A da radę jakoś zwiększyć przebieg??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Znasz hasło "przebieg do ustalenia " ? Poszukaj w necie hasła korekta licznika albo wybierz się w niedzielę na giełdę.

Odpowiedz
pawlo187
Zarejestrowani

(27-07-2018, 18:49)TomaszB napisał(a): Znasz hasło "przebieg do ustalenia " ? Poszukaj w necie hasła korekta licznika albo wybierz się w niedzielę na giełdę.
W necie nic konkretnego nie ma. Sprawdze na giełdzie chociaż myślę że nie bedzie mi to potrzebne. Różnica pomiedzy starym licznikiem A nowym zamówionym ma być tylko koło 3-4 tyś na plus więc elegancko

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości