Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

INNY Scenic czy Grand Scenic pod 3 foteliki z tyłu


Żyrafa
Zarejestrowani

op Z tego co się orientuję to GSIII ma trzy mocowania.

Dzięki kolego za wstawkę. Bardzo by mi zależało żeby nie kupować auta typu Sharan czy Espace bo raz, że rozmiary a dwa, że za podobny stan trzeba już zapłacić sporo więcej.

Modani - a próbowałeś kiedyś ustawienia obok siebie dwóch fotelików a posadzenia dorosłej osoby przy drzwiach ? Oczywiście wiem, że na środku brak Isofixa. Zastanawiam się jak wtedy wygląda sprawa z zapinaniem pasów bo ponoć to jest kłopotliwe.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2015, 19:34 przez Żyrafa.)

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Ja tak mam lewy tył fotelik dla młodszej, na środku fotelik dla starszej, prawy fotel dla małżonki/babci/ lub dla mnie. Tragedii z zapinaniem pasów nie ma choć trzeba się trochę pogimnastykować

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(31-08-2015, 19:28)Żyrafa napisał(a): Z tego co się orientuję to GSIII ma trzy mocowania.

Zgadza się

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2015, 09:35 przez funkoval.)

Odpowiedz
modani
Zarejestrowani

(31-08-2015, 19:28)Żyrafa napisał(a): Modani - a próbowałeś kiedyś ustawienia obok siebie dwóch fotelików a posadzenia dorosłej osoby przy drzwiach ? Oczywiście wiem, że na środku brak Isofixa. Zastanawiam się jak wtedy wygląda sprawa z zapinaniem pasów bo ponoć to jest kłopotliwe.

Przykładałem kiedyś Axkida do środkowego fotela i widziałem, ze byłby problem, bo ma siedzisko szerokie i trochę wchodziło wlasnie na sprzączki od pasów. Na siłę dałoby się, ale lepiej wybrać po prostu węższy fotelik. W każdym razie nawet ten fotelik nie nachodził na boczne siedzenia.

----
Oprócz Scenic'a:
Renault Thalia kupiona w salonie, 1,5dci 2007r., przejechane 180'000km (01.08.2015), oprócz wymiany łożyska i przepływomierza - bezawaryjna
Odpowiedz
kaag
Kobiety

Montowałam dwa foteliki obok siebie (z lewej i na środku) - większy komfort wsiadania dla pasażera jadącego z tyłu, nie stanowiło to większego problemu z zapinaniem pasów i jestem przekonana, że i trzeci fotelik by się zmieścił, ale ja mam już te "ostatnie" foteliki (18-36 kg czy jakoś tak), na co dzień foteliki montuję jeden z prawej jeden z lewej i na środkowym siedzeniu jest wystarczająco miejsca dla pasażera. Mam porównanie z Merivą rodziców, którą często jeździłam przed zakupem swojego reno (scenic II) i dwa foteliki obok siebie nie mieszczą się, a przy ustawieniu fotelików po bokach, na środku pasażerowi jest ciasno, a raczej pasażerce bo facet to chyba w ogóle by się nie wcisnął ;) Sam fakt, że w scenicu są trzy osobne "pełnowartościowe" fotele daje niebywały komfort, między innymi dlatego mam właśnie to autoThumbup

Odpowiedz
grzesiek_m
Zarejestrowani

W GS3 teoretycznie trzy foteliki sie zmieszcza. Ja mam dwa (srodek i lewa) + trzeci (z prawej strony) to taki booster pod tylkem dla najstarszej corki (8 lat). Ja mam porownanie z poprzednim autem gdzie mielismy 2.5 siedzenia z tylu. wtedy to bylo ciasno. tutaj jest o wiele lepiej. Szczegolnie, ze dzieci maja tez wiecej przestrzeni na nogi.


Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
Marek1603
Przyjaciele forum

Tak dla zainteresowanych to w Dacii MCV phI i Lodgy wchodzą z tyłu trzy pełnowymiarowe foteliki.
W MCV nie ma isofix. W Lodgy już jest.

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Małe 'ale' - Lodzia ma z tyłu kanapę

Odpowiedz
Marek1603
Przyjaciele forum

Oj tam od razu kanapa. Wink Może jeszcze powiesz, że wersalka. Biggrin

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

A składa i rozkłada się? To wersalka ;) za miękka na ławę ;)

Żeby było w temacie - fotelik 0+ nawet z bazą ISOFix mieści się spokojnie na fotelu w S III.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości