Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Jaki moduł bezpieczników?


donmatthias
Zarejestrowani

op Kilka dni temu pisałem w oddzielnym wątku o dziwnym problemie ze światłami. Zdecydowałem się napisać nowy wątek, gdyż wynikł nowy dylemat i nowe pytanie mam do Was w związku z tym.
Otóż w wyniku oględzin elektryka samochodowego stwierdziliśmy uszkodzenie modułu bezpieczników umieszczonego koło akumulatora.
Są wypalone ścieżki i jakieś zwarcie, bo pali bezpiecznik. Wynikiem tego uszkodzenia jest brak świateł mijania i drogowych, mimo iż kontrolka od świateł się zapala. Postoje i przeciw mgielne działają. Moje pytanie w tym temacie jest takie:
Czy może to być moduł od dowolnej wersji tego samochodu, oczywiście Scenic II. Mówię o tym czy benzyna czy Diesel. Czy jednak to musi być konkretnie moduł od mojego 1.9 DcI ?

Odpowiedz
kondzio81
Zarejestrowani

wydaje mi sie ze to powinno bysc tosamo

Thumbup
Odpowiedz
cinas
Specjalisci

Ważny jest numer Nx ważne aby nie był niższy resztę clip zrobi

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
donmatthias
Zarejestrowani

op Dzięki bardzo.
Jest tylko jeden dylemat. który z tych numerów na tej nalepce to NX?
Ten tłustym drukiem i większy od pozostałych?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015, 11:54 przez donmatthias.)

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

X= cyfra 1,2,3

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
donmatthias
Zarejestrowani

op Nie rozumiem twojej odpowiedzi. Tam nie ma żadnych liter w kombinacji. Zapytałem czy ten tłustym drukiem to ten numer a Ty mi jakieś równania wypisujesz.

Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

Online
Na module szukaj symbolu N1 ; N2 ; N3 jest na naklejce czy to UCH czy USM

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Aż się oplułem jak przeczytałem. Cinas Ci napisał jak dobrać dobrą skrzynkę. Pomysl

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
donmatthias
Zarejestrowani

op Spluweaczke se kup. Napisał ze numer musi być wyższy ,ale numerów na nalepce jest kilka. Dlatego zapytałem który. to co napisał z tym X to nic mi nie mówi

Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

Online
donmatthias napisał(a):Napisał ze numer musi być wyższy ,ale numerów na nalepce jest kilka. Dlatego zapytałem który. to co napisał z tym X to nic mi nie mówi
Czego tutaj nie rozumiesz?

cinas napisał(a):Ważny jest numer Nx ważne aby nie był niższy resztę clip zrobi
cinas napisał(a):X= cyfra 1,2,3
Jeśli na naklejce pisze N2 możesz kupić z symbolem N2 bądź N3, Natomiast z symbolem N1 jest niewłaściwy ot cala filozofia.
Poszukaj symbolu N1 lub N2 lub N3, możesz podesłać foto to ci znajdziemy ten symbol. Prościej już się nieda wytłumaczyć.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości