Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Scenic II Ph II Jaki to model navi? Gdzie aux?


kobra672
Zarejestrowani

op Witam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2016, 09:31 przez kobra672.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Musisz aktywować AUX w trybe expert. Poczytaj tutaj http://www.scenic-forum.pl/Watek-SCENIC-...t#pid76647
W każdym modelu radia jest ciut inaczej schowany ten tryb ale powinieneś tam wszystko znaleźć

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kobra672
Zarejestrowani

op Na fotkach

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2016, 09:32 przez kobra672.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Wydaje mi się, że w menu serwisowym po wpisaniu kodu 4112 w nawigacji powinna być widoczna ta opcja.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kobra672
Zarejestrowani

op Długie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2016, 09:32 przez kobra672.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

U Ciebie to ten tryb expert.
Bazuję na tym co poczytałem swojego czasu w necie także na forach z innymi Renówkami. Poczekaj, może odezwie się ktoś z taką navi, a to chyba Carminat 8000

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kobra672
Zarejestrowani

op No też

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2016, 09:32 przez kobra672.)

Odpowiedz
RobercikN
Zarejestrowani

(22-09-2015, 11:20)kobra672 napisał(a): na płycie od kolesia który spolszczył mi navi i wgrał nowe mapy jest napis Informee 2, to to samo?.

czy masz moze plytke z mapami?

Odpowiedz
wally222
Zarejestrowani

Witam. Mam taką samą nawigację w Scenicu II ph II z 2007 r. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć dokładnie jaka to navi?? Pytanie do kobra672: Czy posiadasz w swoim aucie dodatkowy czytnik cd czy też ten Twój koleś od navi wkładał po prostu płyty do radia ??
miro napisał 29-01-2016, 16:41:
Zgodnie z pkt. 4 regulaminu pierwszy post powinien być tu  http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania
Kolejny proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2016, 16:41 przez miro.)

Odpowiedz
RobercikN
Zarejestrowani

(29-01-2016, 16:35)wally222 napisał(a): Witam. Mam taką samą nawigację w Scenicu II ph II z 2007 r. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć dokładnie jaka to navi?? Pytanie do kobra672: Czy posiadasz w swoim aucie dodatkowy czytnik cd czy też ten Twój koleś od navi wkładał po prostu płyty do radia ??
Z tego co pamietam to chyba to jest Carminat Informee 2 w skrocie CNI2 i chyba wystepowaly wersje z bluetooth

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości